Vyhledávání

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

Wilburrina

Podpora projektů

Podpora projektů 2018

Sociální sitě

Facebook BIKE3000 Junior Team    Twitter BIKE3000 Junior Team    Google+ BIKE3000 Junior Team    Youtube BIKE3000 Junior Team

Počasí

booked.net

Ohlédnutí za rokem 2017

01.01.2018 16:00

Rok 2017 je již několik hodin minulostí, a tak se ve stručnosti pokusíme ohlédnout za uplynulou sezónou.

V loňském roce jsme se úspěšně prezentovali v bikerských závodech v ČR, Polsku a na Slovensku.

Stali jsme se jedním z partnerů cykloturistického projektu Vrchařská koruna Valašska Junior, kde jsme se prezentovali i aktivní účastí. 

Byli jsme mediálním partnerem povedeného Chrásteckého MTB víkendu na Plzeňsku.

Ve spolupráci s Hynkem Musilem jsme se podíleli na testování, vývoji a propagaci online přihlašování HDRegistry na MTB závody na Plzeňsku.

Začali jsme spolupracovat s českou bobovou reprezentací na mediální propagaci na sociálních sítích.  
 
Stali jsme se mediálním partnerem seriálu MTB biatlon pro rok 2018.

S potěšením jsme opět podpořili dva projekty pro handicapované děti, Komunitní centrum Motýlek a Nadaci Jedličkova ústavu.

V roce 2017 jsme na našich www stránkách přinesli přes 300 článků, ve kterých jsme se snažili nejen prezentovat naše výsledky, ale také přispívat k popularizaci dětských MTB závodů mezi širší cyklistickou veřejností.  Celkově jsme od prvopočátku www stránek přinesli téměř 2200 článků.

Jsme rádi, že na naše www stránky si našlo cestu téměř 220 tisíc návštěvníků, tj. o 8% více než v roce 2016 a o 37% více než v roce 2015.

Za to vám patří velké poděkování a věříme, že i v roce 2018 si k nám najdete cestu. Budeme se snažit vaši důvěru nezklamat a úroveň www stránek posunout ještě výše.

Samozřejmě nemůžeme chybět ani na třech největších světových sociálních sítích Facebook, Twitter a Google+, kde také najdete aktuální informace nejen z teamu.

Je na místě, abychom poděkovali i našim sponzorům a partnerům, bez kterých by se fungování teamu neobešlo.