Ohlédnutí za rokem 2015

01.01.2016 12:00
Rok 2015 je již několik hodin minulostí, a tak se ve stručnosti pokusíme ohlédnout za uplynulou sezónou.
 
Do loňského roku vstoupil náš dětský MTB team v užším složení, přesto se podařilo opět několik výborných výsledků nejen v bikerských závodech, ale i v duatlonu či mtb biatlonu. 
 
Ale nebyly to jen závody, které se povedly. Úspěšně jsme se prezentovali i v cykloturistickém projektu Vrchařská koruna Valašska.
 
Povedené byly i charitativní akce jako například vánoční koncert v Betlémské kapli.
 
S potěšením jsme opět podpořili dva projekty pro handicapované děti, Komunitní centrum Motýlek a Nadaci Jedličkova ústavu.
 
V roce 2015 jsme na našich www stránkách přinesli přes 390 článků, ve kterých jsme se snažili nejen prezentovat naše výsledky, ale také přispívat k popularizaci dětských MTB závodů mezi širší cyklistickou veřejností.  Celkově jsme od prvopočátku www stránek přinesli již přes 1500 článků.
 
Také jsme pokračovali v prezentaci dětských běžeckých závodů a projektu "S kolem za poznáním a zábavou".
 
Jsme rádi, že na naše www stránky si našlo cestu téměř 161 tisíc návštěvníků, tj. o 20% více než v roce 2014 a o 67% více než v roce 2013. 
 
Za to vám patří velké poděkování a věříme, že i v roce 2016 si k nám najdete cestu. Budeme se snažit vaši důvěru nezklamat a úroveň www stránek posunout ještě výše.
 
Samozřejmě nemůžeme chybět ani na třech největších světových sociálních sítích Facebook, Twitter a Google+, kde také najdete aktuální informace nejen z teamu.
 
Je na místě, abychom znova všem dětem poděkovali za předvedené výkony a reprezentaci teamu, popřáli jim hodně úspěchů v novém roce 2016.
 
Poděkovat musíme i našim sponzorům a partnerům, bez kterých by se fungování teamu neobešlo.
 
V neposlední řadě nelze zapomenout na rodiče mladých závodníků, bez jejichž podpory by se děti nemohly závodů zúčastnit.
 
 
 
 
 

—————

Zpět