Ohlédnutí za rokem 2014

31.12.2014 17:00
Rok 2014 je téměř na konci, a tak se ve stručnosti pokusíme ohlédnout za uplynulou sezónou.
 
Letošní rok byl v podání našeho dětského MTB teamu trochu smolný na zranění loňských lídrů, a tak jsme se na závodech prezentovali v menším obsazení. Přesto se podařilo několik výborných výsledků nejen v bikerských závodech. 
 
Ale nebyly to jen závody, které se povedly. Spoustu zábavy jsme si užili také na 7.ročníku Puzzlemanie či na 2.ročníku Pexeso Open. Povedené byly i kulturní akce jako návštěva muzikálu Sněhová královna, hudební koncerty v Senátu ČR či v divadle U Hasičů.
 
S potěšením jsme opět podpořili dva projekty pro handicapované děti, Komunitní centrum Motýlek a Nadaci Jedličkova ústavu.
 
V letošním roce jsme na našich www stránkách přinesli přes 330 článků, ve kterých jsme se snažili nejen prezentovat naše výsledky, ale také přispívat k popularizaci dětských MTB závodů mezi širší cyklistickou veřejností. 
 
Rok 2014 byl také rokem, kdy jsme spustili seriál článků "Běháme s úsměvem, běháme pro radost" a kdy jsme uvedli v život kalendář dětských běžeckých závodů.
 
Jsme rádi, že na naše www stránky si našlo cestu přes 133 tisíc návštěvníků, tj. o 38% více než v roce 2013 a o 90% více než v roce 2012. 
 
Za to vám patří velké poděkování a věříme, že i v roce 2015 si k nám najdete cestu. Budeme se snažit vaši důvěru nezklamat a úroveň www stránek posunout ještě výše.
 
Samozřejmě nemůžeme chybět ani na třech největších světových sociálních sítích Facebook, Twitter a Google+, kde také najdete aktuální informace nejen z teamu.
 
Je na místě, abychom znova všem dětem poděkovali za předvedené výkony a reprezentaci teamu, popřáli jim hodně úspěchů v roce následujícím.
 
Poděkovat musíme i našim sponzorům a partnerům, bez kterých by se fungování teamu neobešlo.
 
Zvláštní poděkování patří také našemu dvornímu mechanikovi Honzovi Doležalovi z CykloVAPE, který se pečlivě staral o stroje našich mladých bikerů. 
 
V neposlední řadě nelze zapomenout na rodiče mladých závodníků, bez jejichž podpory by se děti nemohly závodů zúčastnit.
 
 
 

—————

Zpět