Ohlédnutí za rokem 2013

01.01.2014 18:35
První den v novém roce se ve stručnosti ohlédneme za uplynulým rokem. Rok 2013 přinesl v podání našeho dětského MTB teamu několik výborných výsledků v několika sportovních disciplínách, o kterých jsme vás informovali v průběhu celého roku.
 
Ale nebyly to jen závody, které se povedly. Spoustu zábavy jsme si užili také na 6.ročníku Puzzlemanie či 1.ročníku Pexeso Open, ale také při společných výletech do zábavných parků Legoland či Belantis. V poslední řadě nelze zapomenout na společnou návštěvu muzikálu Sněhurka a 7 závodníků či říčanské rozloučení se sezónou včetně ohňostroje.
 
S potěšením jsme opět podpořili dva projekty pro handicapované děti, Komunitní centrum Motýlek a Nadaci Jedličkova ústavu.
 
V letošním roce jsme na našich www stránkách přinesli celkem 300 článků, ve kterých jsme se snažili nejen prezentovat naše výsledky, ale také přispívat k popularizaci dětských MTB závodů mezi širší cyklistickou veřejností. Na našem videokanálu jsme připravili celkem 105 videoreportáží z různých MTB závodů v ČR a zahraničí či zajímavé tipy na výlety. 
 
Rok 2013 byl také rokem, kdy jsme spustili seriál článků S kolem za poznáním a zábavou, a kdy jsme uvedli v život kalendář dětských závodů u našich sousedů v Polsku a na Slovensku.
 
Jsme rádi, že na naše www stránky si našlo cestu přes 96 tisíc návštěvníků, tj. o 28% více než v roce 2012. Za to vám patří velké poděkování a věříme, že i v roce 2014 si k nám najdete cestu. Budeme se snažit vaši důvěru nezklamat a úroveň www stránek posunout ještě výše.
 
Samozřejmě nemůžeme chybět ani na třech největších světových sociálních sítích Facebook, Twitter a Google+, kde také najdete aktuální informace nejen z teamu.
 
Je na místě, abychom znova všem dětem poděkovali za převedené výkony a popřáli jim hodně úspěchů v roce letošním. Poděkování si samozřejmě zaslouží všichni, kteří se během roku podíleli na natáčení a stříhání videa, přípravě reportáží či zajištění chodu teamu. V neposlední řadě nelze zapomenout na rodiče malých závodníků, bez jejichž podpory by se děti nemohly závodů zúčastnit.
 
 

—————

Zpět