Ohlédnutí za rokem 2012

31.12.2012 06:05

Poslední den roku je časem bilancování letošní sezóny, která byla ještě úspěšnější než sezóna předchozí. Jak už to v životě chodí, nejsou jen vítězství, ale i porážky. Po skončení sezóny došlo k rozdělení dětského MTB teamu na dva samostatné subjekty, a to původní BIKESTORE.CZ MTB Team a nově vzniklý BIKE3000 Junior Team. Je na místě, abychom znova všem dětem bez rozdílu poděkovali za letošní úspěšnou reprezentaci.

V letošním roce jsme na našich www stránkách přinesli celkem 268 článků, ve kterých jsme se snažili prezentovat nejen naše výsledky, ale také přispívat k popularizaci dětských MTB závodů mezi širší cyklistickou veřejností. Rok 2012 byl také rokem, kdy jsme připravili pro naše návštěvníky stručná pravidla jednotlivých seriálů na jedno místo, uvedli jsme v život kalendář dětských závodů v Rakousku, Německu a Švýcarsku.
 
Jsme rádi, že na naše www stránky našlo cestu téměř 70 tisíc návštěvníků. V dnešní digitální době se snažíme držet krok s potřebami a přáními návštěvníků, a proto jsme také k vidění na třech největších světových sociálních sítích Facebook, Twitter a Google+.
 
 

—————

Zpět