Vyhledávání

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

Wilburrina

Podpora projektů

Podpora projektů 2018

Sociální sitě

Facebook BIKE3000 Junior Team    Twitter BIKE3000 Junior Team    Google+ BIKE3000 Junior Team    Youtube BIKE3000 Junior Team

Počasí

booked.net

Ohlédnutí za 14.ročníkem seriálu Kolo pro život

04.10.2013 18:35
Oderská mlýnice České spořitelny uzavřela v sobotu 28.9.2013 letošní ročník seriálu Kolo pro život. Kalendář nabízel celkem 15 závodů, z kterých se do celkového pořadí počítalo 8 nejlepších výsledků.
 
Po několika letech se seriál vrátil do Plzně a návrat to byl velice povedený. Tradičně vysokou laťku si udržely závody ve Valticích a v Klokočůvku u Oder s legendární Mlýnicí. Letošní nevyzpytatelné počasí připravilo bikerům během celého seriálu všehochuť terénů, od tropů ve Velké Chuchli po bahenní lázně ve Valticích.
 
Seriálu se pravidelně účastnili z našeho teamu jen Ema Jankovská, která ve své kategorii Z6-7 skončila na 4.místě, a Tomík Jankovský, který ve své kategorii M8-9 skončil na 5.místě.
 
Maximální počet 776 bodů získali v žákovských kategoriích Vojta Hendrych, Štěpán Rozsypal, Kateřina Hladíková a Matěj Půlpán, naopak Matouš Půbal potřeboval na celkové vítězství pouze 709.8 bodů. 
 
Nejtěsnější rozdíl 9.8 bodů byl po závěrečném závodě v kategorii Z12-13 mezi Terezou Vaníčkovou a Klárou Vernerovou, naopak největší rozdíl 85.1 bodů byl v kategorii M10-11 mezi Matějem Půlpánem a Tomášem Maroulem.
 
Celkem čtyři žákovské kategorie ovládl mladoboleslavský IVAR CS - AUTHOR TEAM. A jak to nakonec v žákovských kategoriích dopadlo?
 
Kluci M5 (2008 a mladší) 1. Půbal Matouš 2. Bradna Vítek 3. Gorog Štěpán
Dívky Z5 (2008 a mladší) 1. Stránská Adéla 2. Kyselová Aneta 3. Kolářová Babeta
Kluci M6-7 (2006-2007) 1. Hendrych Vojta 2. Svatuška Jakub 3. Tomica Petr
Dívky Z6-7 (2006-2007) 1. Kramešová Marie 2. Rozsypalová Adéla 3. Dušková Kateřina
Kluci M8-9 (2004-2005) 1. Rozsypal Štěpán 2. Kunčík Matěj 3. Pařík Vojtěch
Dívky Z8-9 (2004-2005) 1. Hladíková Kateřina 2. Půbalová Nela 3. Kyselová Adéla
Kluci M10-11 (2002-2003) 1. Půlpán Matěj 2. Maroul Tomáš 3. Stránský Matěj
Dívky Z10-11 (2002-2003) 1. Jedlánková Martina 2. Daňková Kateřina 3. Hejhalová Dagmar
Kluci M12-13 (2000-2001) 1. Hladík Josef 2. Ježek Tomáš 3. Němec Patrik
Dívky Z12-13 (2000-2001) 1. Vaníčková Tereza 2. Vernerová Klára 3. Marksová Karolína
 
Slavnostní vyhlášení letošního ročníku proběhne v pátek 18.10.2013 od 18:30 hod v Radiopaláci na Vinohradské třídě v Praze.