OC Letňany uvidí další ročník Puzzlemánie

28.02.2014 19:01
Poslední březnovou sobotu, 29.3.2014 proběhne v OC Letňany 7.ročník Puzzlemánie, největší české soutěže ve skládání puzzle na čas. 
 
Podobně jako v předchozích letech soutěž spolupořádají Agentura Bezva Párty a Komunitní centrum Motýlek, které patří k partnerům našeho teamu. Soutěž je otevřená i dětem s handicapem a u hracích stolů opět nebudou chybět ani zástupci našeho teamu.
 
Oproti loňskému roku došlo k úpravě kategorií a to tak, že pro nejmenší vznikla kategorie A0 a naopak nejméně obsazená kategorie S pro seniory byla letos zrušena.
 
Soutěž proběhne v těchto kategoriích:
A0 - věk 0-4 let
A  -  věk 5-6 let
B  -  věk 7-10 let
C  -  věk 11-14 let
D  -  věk 15 a více let
T  -  tříčlenné týmy
 
V jednotlivých kategoriích jednotlivců je v každém semifinálovém kole 20 startovních míst a do finále se kvalifikuje 6 nejrychlejších startujících v dané kategorii. V soutěži týmů je v každém semifinálovém kole 10 startovních míst a do finále se kvalifikují z každého semifinále 3 týmy.
 
Přihlášky mailem můžete posílat až do 20.3.2014, vzhledem k omezené kapacitě nemusíte získat v den konání akce startovní místo.
 
Jako každoročně je také letos připraven zajímavý doprovodný program, kde se budete moci mimo jiné seznámit s jednou z nejstarších "deskových" společenských her Mankalou. Společný princip mankalových her spočívá v přemisťování korálků mezi důlky podle předem dohodnutých pravidel.
 

—————

Zpět