Náročný skočický MTB víkend vygradoval biatlonem

07.10.2018 21:00

První říjnový víkend patřil ve Skočicích bikerům a bikerkám. Pořadatelský COPR Přeštice připravil do areálu firmy IDEAX hned tři typy MTB závodů v rámci dvou MTB seriálů.

Skočický trojboj, který se skládal ze závodu XCE, závodu XCO a MTB biatlonu, dnes vyvrcholil šestým dílem čtvrtého ročníku MTB Biatlonu.

Ani ve skočickém závodě nebyla nouze o zajímavé souboje na trati i střelnici, do kterých se zapojilo celkem 79 bikerů a bikerek.

Bezchybnou střelbu dnes předvedla šestice Nela Vítková, Kateřina Rutarová, Lucie Mitrychová, Julie Radová, Bartoloměj Hurda a Jiří Švarc.

Jistou vítězkou střelecké soutěže v kategorii Junior se jeden závod před koncem stala Sally Blanková. V kategorii Expert se o vítězství v posledním závodě utkají Marcel Beran a Ilona Mašková.

Ve všech šesti odjetých závodech letošního ročníku zvítězila Jana Richterová.

A jak to dnes v jednotlivých kategoriích dopadlo?

V kategorii U9ž žákyně zvítězila Nela Vítková před Kateřinou Rutarovou a Adélou Jedličkovou. V kategorii U9 žáci zvítězil Martin Hejzek před Danny Blankem a Robinem Tobrmanem.

V kategorii U11ž žákyně zvítězila Lucie Mitrychová před Sally Blankovou a Sárou Vítkovou. V kategorii U11m žáci zvítězil Bartoloměj Hurda před Tomášem Krátkým a Janem Nesnídalem.

V kategorii U13ž žákyně zvítězila Nela Jedličková před Karolínou Rutarovou a Annou Cvalínovou. V kategorii U13m žáci zvítězil Tomáš Tykvart před Václavem Mrskošem a Františkem Košťálkem.

V kategorii U15ž žákyně zvítězila Michaela Mitrychová před Adélou Chytilovou a Lucií Radovou. V kategorii U15m žáci zvítězil Václav Dragoun před Vojtěchem Hurdou a Sashou Blankem.

V kategorii Ž15 ženy zvítězila Jana Richterová před Janou Vítkovou. V kategorii M15 muži zvítězil Lukáš Pospíšil před Martinem Hříbalem a Matějem Kuncendorferem.

V kategorii Ž35 ženy zvítězila Zuzana Nesnídalová před Markétou Mrskošovou a Ilonou Maškovou. V kategorii M35 muži zvítězil Luboš Jedlička před Marcelem Beranem a Petrem Hejzkem.

Seriál vyvrcholí příští neděli 14. října 2018 sedmým závodem v Ejpovicích. Online registrace na tento závod je již v plném proudu.