Na Zadově se rozdávaly krajské tituly v XCO

12.07.2014 22:10
V sobotu 12.7.2014 pokračoval šestým závodem na Zadově letošní ročník Šumavského poháru MTB. Závod byl zároveň vypsán jako Mistrovství Jihočeského kraje MTB XCO pro rok 2014.
 
Výborně připravené tratě přilákaly na start dostatečnou konkurenci a o zajímavé souboje nebyla nouze. A jak to dopadlo v jednotlivých kategoriích?
  
V kategorii Potěr hoši (ročník 2008 a mladší) zvítězil Daniel Častoral před Nico Brandlem a Matějem Stankem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Lucie Grohová před Emmou Mánkovou a Kamilou Klackovou.
 
V kategorii Nábor hoši (ročník 2006-2007) zvítězil Pavel Tuháček před Timo Brandlem a Kryštofem Novákem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Zuzana Kroupová před Terezou Burlovou a Kateřinou Beyerovou.
 
V kategorii Předžáci (ročník 2004-2005) zvítězil Matěj Kunčík před Maxmiliánem Kerlem a Ondřejem Novotným, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Nela Viktorová před Kateřinou Hladíkovou a Adélou Kyselovou, na 14.místě skončila naše Adélka Kotlíková..
 
V kategorii Mladší žáci (ročník 2002-2003) zvítězil Mathias Vacek před Matyášem Fialou a Václavem Dostálem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Kristýna Zemanová před Kristýnou Burlovou a Dagmar Hejhalovou, na 9.místě skončila naše Eliška Kotlíková.
 
V kategorii Starší žáci (ročník 2000-2001) zvítězil Samuel Jirouš před Jaroslavem Vondráčkem a Oskarem Markem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Tereza Sásková před Terezou Vaníčkovou a Kateřinou Šefcovou.
 
 

—————

Zpět