MTB Biatlon 2018 pokračoval v Hradčanech u Chlumčan

16.09.2018 20:30

Týden po mistrovském závodě v Chrástu u Plzně proběhl pátý díl seriálu MTB Biatlon 2018 v Hradčanech u Chlumčan.

V areálu místního SDH a přilehlém lesíku bojovalo o co nejlepší umístění 77 bikerů a bikerek. Hostem závodu byl člen české biatlonové reprezentace Adam Václavík.

V letošním ročníku už není žádný bezchybný střelec. První chybu z 50 ran udělala jinak bezchybná Sally Blanková.

Bezchybnou střelbu dnes předvedli Bartoloměj Hurda a Lucie Mitrychová. Ve všech pěti odjetých závodech letošního ročníku zvitězila Jana Richterová.

 

A jak to dnes v jednotlivých kategoriích dopadlo?

V kategorii U9ž žákyně zvítězila Magdalena Rutarová před Kateřinou Rutarovou a Adélou Jedličkovou. V kategorii U9 žáci zvítězil Martin Hejzek před Robinem Tobrmanem a Danny Blankem.

V kategorii U11ž žákyně zvítězila Sally Blanková před Lucií Mitrychovou a Sárou Vítkovou. V kategorii U11m žáci zvítězil Bartoloměj Hurda před Tomášem Krátkým a Janem Košťálkem.

V kategorii U13ž žákyně zvítězila Karolína Rutarová před Žanetou Chvátalovou a Nelou Jedličkovou. V kategorii U13m žáci zvítězil František Košťálek před Tomášem Tykvartem a Jáchymem Cvalínem.

V kategorii U15ž žákyně zvítězila Michaela Mitrychová před Adélou Chytilovou a Lucií Radovou. V kategorii U15m žáci zvítězil Václav Dragoun před Vojtěchem Hurdou a Sashou Blankem.

V kategorii Ž15 ženy zvítězila Jana Richterová před Janou Vítkovou a Jindřiškou Slezákovou. V kategorii M15 muži zvítězil Lukáš Pospíšil před Tomášem Beranem a Rostislavem Čermákem.

V kategorii Ž35 ženy zvítězila Zuzana Nesnídalová před Ilonou Maškovou a Erikou Radovou. V kategorii M35 muži zvítězil Luboš Jedlička před Marcelem Beranem a Břetislavem Vaverkou.

 

Seriál pokračuje v neděli 7. října 2018 šestým závodem v Skočicích u Přeštic. Online registrace na tento závod je již v plném proudu.

 

 

 

—————

Zpět