Vyhledávání

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

Wilburrina

Podpora projektů

Podpora projektů 2018

Sociální sitě

Facebook BIKE3000 Junior Team    Twitter BIKE3000 Junior Team    Google+ BIKE3000 Junior Team    Youtube BIKE3000 Junior Team

Počasí

booked.net

MTB Biatlon 2018 pokračoval druhým dílem v Domažlicích

19.05.2018 19:00

Po měsíční pauze pokračoval v sobotu 19.5.2018 druhým závodem v Domažlicích čtvrtý ročník seriálu MTB Biatlon 2018.

První díl Domažlického MTB víkendu přilákal na start 86 bikerů a bikerek.

Skvělou střeleckou formu dnes bezchybnými položkami potvrdily Magdalena Rutarová, Kateřina Rutarová a Sally Blanková. Poslední dvě jmenované navíc jako jediné v letošním ročníku ani jednou neminuly.

Vítězství z úvodního závodu v Přešticích potvrdili Danny Blank, Bartoloměj Hurda, Nela Jedličková, Václav Dragoun, Jana Richterová, Zuzana Nesnídalová a Luboš Jedlička.

A jak to dopadlo v jednotlivých kategoriích?

V kategorii U9ž žákyně zvítězila Magdalena Rutarová před Nelou Vítkovou a Kateřinou Rutarovou. V kategorii U9 žáci zvítězil Danny Blank před Martinem Mrskošem a Robinem Tobrmanem.

V kategorii U11ž žákyně zvítězila Sára Vítková před Sally Blankovou a Lucií Mitrychovou. V kategorii U11m žáci zvítězil Bartoloměj Hurda před Janem Košťálkem a Janem Nesnídalem.

V kategorii U13ž žákyně zvítězila Nela Jedličková před Karolínou Rutarovou a Annou Cvalínovou. V kategorii U13m žáci zvítězil Lukáš Holub před Františkem Košťálkem a Jáchymem Cvalínem.

V kategorii U15ž žákyně zvítězila Michaela Mitrychová před Adélou Chytilovou a Lucií Radovou. V kategorii U15m žáci zvítězil Václav Dragoun před Sashou Blankem a Lukášem Beranem.

V kategorii Ž15 ženy zvítězila Jana Richterová před Kateřinou Vaverkovou a Pavlínou Beberovou. V kategorii M15 muži zvítězil Martin Hříbal před Davidem Váchalem a Radkem Plasem.

V kategorii Ž35 ženy zvítězila Zuzana Nesnídalová před Radkou Beranovou a Ilonou Maškovou. V kategorii M35 muži zvítězil Luboš Jedlička před Břetislavem Vaverkou a Marcelem Beranem.

Seriál pokračuje o prázdninách v sobotu 7.7.2018 v Postřekově.