Vyhledávání

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

Wilburrina

Podpora projektů

Podpora projektů 2018

Sociální sitě

Facebook BIKE3000 Junior Team    Twitter BIKE3000 Junior Team    Google+ BIKE3000 Junior Team    Youtube BIKE3000 Junior Team

Počasí

booked.net

Mrazivá premiéra BECKER Cupu v Klatovech

26.05.2013 18:53
V neděli 26.5.2013 pokračoval v Klatovech čtvrtým závodem seriál BECKER Cup. Počasí bikerům opět nepřálo, teplota 6°C a mírný déšť během celého programu na pohodě závodníkům nepřidal. Letos poprvé v seriálu pořadatel nezveřejňoval v průběhu závodu výsledky, takže přinášíme medailové pořadí pouze u některých kategorií.  
 
V kategorii Žákyně nábor zvítězila naše Adélka Kotlíková před Nokolou Hodlovou a Barborou Kalčíkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jaromír Kohout před Richardem Kobrem a Pavlem Tuháčkem.
 
V kategorii Žákyně nejmladší zvítězila Anna Mundlová před Simonou Spěšnou a naší Adélou Špičkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matyáš Fiala před Štěpánem Zunou a Štěpánem Krulou, na 4.místě skončil náš Míša Samec.
 
V kategorii Žákyně mladší zvítězila Magdalena Mišoňová před Karolínou Polákovou a naší Zuzkou Kadlecovou, na 6.místě skončila naše Eliška Kotlíková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Ondřej Zuna před Matyášem Fialou a Janem Štychem.
 
V kategorii Žákyně starší zvítězila Markéta Vaicová před Magdalenou Mišoňovou a Sárou Kloučkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Bedrník před Josefem Skořepou a Ondřejem Zunou.