Mladoboleslavské Kolo pro život s olympijským vítězem

11.05.2013 19:05

V sobotu 11.5.2013 pokračoval druhým závodem v Mladé Boleslavi seriál Kolo pro život. Nejen malým bikerům se zde předvedla česká špička v cross country včetně olympijského vítěze z Londýna, Jaroslava Kulhavého, Ondřeje Cinka, člena světové formace Multivan Merida či Jana Škarnitzla.

V dopoledních dětských závodech došlo na několik zajímavých soubojů, které vyústily v následující výsledky. V kategorii D5 zvítězila Magdaléna Schäferová před Adélou Stránskou a Barborou Suchánkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil David Svoboda před Michalem Šretrem a Matějem Kleinem.
 
V kategorii D6-7 zvítězila Adéla Rozsypalová před Marií Kramešovou a Janou Kareisovou, na 5.místě skončila naše Ema Jankovská. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Svatuška před Vojtou Hendrychem a Petrem Tomicou.
 
V kategorii D8-9 zvítězila Katka Hladíková před Adélou Kyselovou a Justýnou Kolářovou, na 14.místě skončila naše Adélka Kotlíková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Rozsypal před Vojtou Paříkem a Vendou Ježkem, na 5.místě skončil náš Tomík Jankovský.
 
V kategorii D10-11 zvítězila Kristýna Zemanová před Katkou Daňkovou a Luckou Blechovou, naše Zuzka Kadlecová skončila na 7.místě a Eliška Kotlíková skončila na 13.místě. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Maroul před Matějem Půlpánem a Jakubem Daňkem.
 
V kategorii D12-13 zvítězila Tereza Vaníčková před Lucií Furchovou a Karolínou Marksovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Hník před Josefem Hladíkem a Tomášem Ježkem.
 
Seriál pokračuje již za týden závodem v Úpici.
 
 

—————

Zpět