Mladí bikeři a bikerky se v sobotu proháněli na Zadově

04.07.2015 19:05
V sobotu 4.7.2015 pokračoval na Zadově dalším závodem Šumavský pohár MTB.
 
Atraktivní trať a začínající 16. ročník oblíbeného MTB sport campu z dílny místního Česká spořitelna Specialized Junior MTB teamu přilákali na start v žákovských kategoriích výbornou konkurenci srovnatelnou se závody Českého poháru horských kol.
 
A jak to dopadlo v dětských kategoriích?
 
V kategorii Potěr holky (ročník 2009 a mladší) zvítězila Aneta Knopfová před Jolanou Kroupovou a Simonou Klackovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Nico Brandl před Matyášem Opálkem a Marcelem Bohoňkem.
 
V kategorii Nábor holky (ročník 2007-2008) zvítězila Michaela Morgenšteinová před Kamilou Klackovou a Ditou Láchovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Daniel Srp před Danielem Kuběnou a Sebastianem Kerlem. 
 
V kategorii Předžákyně (ročník 2005-2006) zvítězila Monika Nárovcová před Danielou Radovou a Annou Dostálovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Filip Samec před Ondřejem Novotným a Václavem Ježkem.
 
V kategorii Mladší žákyně (ročník 2003-2004) zvítězila Kristýna Zemanová před Dagmar Hejhalovou a Kateřinou Hladíkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Matyáš Fiala před Václavem Dostálem a Matějem Stránským.
 
V kategorii Starší žákyně (ročník 2001-2002) zvítězila Kristýna Burlová před Janou Richterovou a Jitkou Černohorskou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Oskar Marek před Štěpánem Vytlačilem a Davidem Šulcem.
 
Kompletní výsledky závodu naleznete zde.
 
 
 

—————

Zpět