Mistrovské dresy se dnes rozdávaly ve Stupně

04.08.2013 20:04
V neděli 4.8.2013 ve Stupně proběhlo Open Mistrovství Plzeňského kraje jako sedmý díl seriálu BECKER Cup. Mistrovské dresy přilákaly na start velmi početnou konkurenci od nejmladších kategorií a jeden z nich získal i náš team zásluhou Adélky Kotlíkové.
 
V kategorii Holky (ročník 2007 a mladší) zvítězila Lucka Grohová před Adélou Stránskou a Magdalenou Zajícovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Sebastian Kerl před Šimonem Brabcem a Vítkem Polívkou.
 
V kategorii Žákyně nábor (ročník 2005-2006) zvítězila naše Adélka Kotlíková před Zuzanou Kroupovou a Terezou Maurovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Daniel Groh před Romanem Šindelářem a Vladimírem Krocem.
 
V kategorii Žákyně nejmladší (ročník 2003-2004) zvítězila Dáša Hejhalová před naší Kájou Bedrníkovou a Annou Mundlovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matyáš Fiala před Štěpánem Zunou a naším Míšou Samcem.
 
V kategorii Žákyně mladší (ročník 2001-2002) zvítězila Barbora Nováková před Karolínou Polákovou a Dášou Hejhalovou, na 5.místě skončila naše Zuzka Kadlecová a na 8.místě Eliška Kotlíková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Oskar Marek před Ondřejem Zunou a Matyášem Fialou.
 
V kategorii Žákyně starší (ročník 1999-2000) zvítězila Tereza Sásková před Markétou Vaicovou a Janou Tesařovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Samuel Jirouš před Matějem Bedrníkem a Milanem Vopatem.
 
Průběžné výsledky vybraných kategorií naleznete zde, v nejbližších hodinách se můžete těšit na sestřih z dnešních závodů.
 
 

—————

Zpět