Mistrovské dresy Plzeňského kraje se rozdávaly ve Stupně

03.08.2014 21:05
V neděli 3.8.2014 pokračoval otevřeným Mistrovstvím Plzeňského kraje ve Stupně seriál BECKER Cup. Souboj o mistrovské dresy přilákal tradičním účastníkům seriálu na start silnou konkurenci.
 
A jak to dopadlo v jednotlivých kategoriích?
 
V kategorii Holky (ročník 2008 a mladší) zvítězila Lucie Grohová před Kateřinou Chytilovou a Sally Blankovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil David Icha před Danielem Kuběnou a Janem Nesnídalem.
 
V kategorii Žákyně nábor (ročník 2006-2007) zvítězila Zuzana Kroupová před Karolínou Grossovou a Andělou Křikavovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Sebastian Kerl před Danielem Srpem a Šimonem Brabcem.
 
V kategorii Žákyně nejmladší (ročník 2004-2005) zvítězila Simona Spěšná před Justýnou Kolářovou a Bárou Hettlerovou, na 5.místě skončila naše Adélka Kotlíková. Ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Maximilian Kerl před Štěpánem Zunou a Vojtěchem Paříkem.
 
V kategorii Žákyně mladší (ročník 2002-2003) zvítězila Kristýna Burlová před Adélou Holubovou a Annou Mundlovou, na 6.místě skončila naše Eliška Kotlíková. Ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Ondřej Zuna před Matyášem Fialou a Adamem Linhartem.
 
V kategorii Žákyně starší (ročník 2000-2001) zvítězila Karolína Poláková před Sárou Kloučkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Daniel Bittner před Martinem Pešťákem a Tomášem Vlasákem.
 
 
 
 

—————

Zpět