Mgr. Petra Burianová se stala novým partnerem teamu

03.01.2013 19:50

Staré české přísloví tvrdí: Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem. Neboli kolik jazyků znáš, tolik životů máš. Umět jazyk ovšem neznamená pouze umět pozdravit, poprosit či poděkovat, ale umět porozumět rodilému mluvčímu a být schopen s ním vést smysluplnou konverzaci. 

Naší snahou je vést děti nejen k aktivnímu sportu, ale přispět i k jejich celkovému osobnímu rozvoji včetně jazykových znalostí. Proto jsme rádi, že pro nadcházející sezónu se novým partnerem našeho dětského teamu stává jazyková firma Mgr. Petry Burianové.

Mgr. Petra Burianová nabízí standardní jazykové kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny a hebrejštiny rozdělené podle stupně vědomostí, intenzity a individuality od začátečníků po pokročilé včetně dětí. Pro zájemce o mezinárodní zkoušky FCE, CAE či Zertifikat Deutsch jsou k dispozici přípravné kurzy. 

Na základě požadavků klientů připravuje i firemní výuku mj. pro farmaceutickou firmu URGO, kosmetickou firmu YVES ROCHES a další. Spektrum nabízených služeb doplňují jazykové audity firem, konsekutivní tlumočení a realizace překladů z/do německého, anglického a španělského jazyka.

 

 

—————

Zpět