Manitou Železné hory České spořitelny 2013

24.08.2013 20:03
Jedenáctý závod seriálu Kolo pro život proběhl v sobotu 24.8.2013 v Chrudimi. Tradiční závod Manitou Železné hory České spořitelny nabídl v dopoledním bloku i dětské závody Junior Trophy. A jak to dopadlo?
 
V kategorii Holky do 5 let zvítězila Adéla Stránská před Annou Dubcovou a Babetou Kolářovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil František Pohanka před Davidem Svobodou a Michalem Šretrem.
 
V kategorii Žákyně 6-7 let zvítězila Katka Dušková před  Marií Kramešovou a Adélou Rozsypalovou, na 7.místě skončila naše Ema Jankovská. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Vojta Hendrych před Jakubem Svatuškou a Janem Foltýnem.
 
V kategorii Žákyně 8-9 let zvítězila Katka Hladíková před Nelou Půbalovou a Adélou Kyselovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Rozsypal před Matějem Kunčíkem a Vojtou Paříkem, na výborném 4.místě skončil náš Tomík Jankovský.
 
V kategorii Žákyně 10-11 let zvítězila Martina Jedlánková před Dášou Hejhalovou a Martinou Papouškovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Richard Stloukal před Matějem Půlpánem a Matějem Stránským.
 
V kategorii Žákyně 12-13 let zvítězila Klára Vernerová před Terezou Vaníčkovou před Kristýnou Haasovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Stloukal před Miloslavem Krýdou a Josefem Hladíkem.
 
Kompletní výsledky naleznete zde.
 

—————

Zpět