Loučení s prázdninami a s Pohárem Peruna Junior v Prunéřově

01.09.2013 08:00
V sobotu 31.8.2013 se v Prunéřově konal poslední závod letošního ročníku Poháru Peruna Junior. Rozloučení s prázdninami se povedlo a všechny děti si za příjemného počasí závody užily.
 
V kategorii Z6 zvítězila Kateřina Petlanová před Stelou Beránkovou a Lucií Lochschmidtovou a ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Petr Malecha před Kájou Vildem a Danielem Beránkem.
 
V kategorii Z8 zvítězila Veronika Chalupová před naší Adélkou Kotlíkovou a Nelly Miltnerovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Milan Jenč před Lukášem Hamatou a Jakubem Jungwirthem.
 
V kategorii Z10 zvítězila naše Adéla Špičková před Markétou Macánovou a Terezou Duchkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil náš Míša Samec před Petrem Kopeckým a Axelem Hungerem.
 
V kategorii Z12 zvítězila naše Zuzka Kadlecová před Anežkou Ševčíkovou a Viktorií Ševčíkovou, slabší chvilku si v posledním závodě vybrala naše Eliška Kotlíková, která skončila na šestém místě. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Martin Bartoš před Markem Liškou a Karlem Macánem.
 
V kategorii Z14 zvítězila Dana Tetivová před Anežkou Novákovou a Eliškou Nezbedovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Marcel Červenka před Petrem Konopáskem a Tomášem Hendrychem.
 
Sestřih posledních dětských závodů seriálu naleznete na našem videokanálu.
 
Ke konečnému pořadí a zhodnocení letošního Poháru Peruna Junior včetně videozáznamu se vrátíme v samostatném článku.
 

—————

Zpět