Letošní sezóna na Singltreku pod Smrkem je v plném proudu

13.05.2014 21:00
Při dlouhých zimních večerech přišla našemu teamu nabídka chrásteckého cyklistického týmu CK Sport Beran na společné soustředění na singltreku v Novém městě pod Smrkem o druhém květnovém prodlouženém víkendu.
 
A tak jsme se minulý čtvrtek vydali do Jindřichovic pod Smrkem k jednomu z našich teamových partnerů společnosti JiSam, kde jsme se ubytovali v jejich bungalovech a následně se přesunuli do nedalekého Nového Města pod Smrkem na místní singltrek.
 
Předpověď počasí na víkend sice nebyla příznivá, ale kromě pár čtvrtečních dešťových přeháněk se nakonec počasí vydařilo. 
 
Vhodně poskládaný každodenní program respektující i nejmenší účastníky soustředění s rukopisem Marcela Berana umožnil projet všechny místní trasy.
 
V sobotu jsme rovněž navštívili nově otevřené nástupní místo na singltrek v Lázních Libverda, které by mělo přispět k dalšímu zkvalitnění služeb na místním singltreku.
 
Pokud uvažujete o návštěvě singltreku o některém z následujících víkendů, tak vám přinášíme pár zajímavých tipů.
 
Již tuto sobotu 17.5.2014 proběhne první letošní Jeden den s lektorem - výuka bikování s místními lektory pro všechny, kteří se chtějí zdokonalit. Další čtyři termíny jsou pak přichystány na 7.6.2014, 19.7.2014, 23.8.2014 a 20.9.2014.
 
Pro malé bikery a bikerky je pak na sobotu 31.5.2014 připravena akce S rodinou na Singltrek, kdy místní lektoři budou vyučovat pouze bikerský potěr.
 

—————

Zpět