Lázeňský Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto 2013

17.08.2013 20:18
V sobotu 17.8.2013 se ve vyhlášené lázeňské baště, Karlových Varech, konal další díl seriálu Kolo pro život, Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto. A jak to dopadlo v dopoledním bloku dětských závodů Junior Trophy?
 
V kategorii Holky do 5 let zvítězila Aneta Kyselová před Babetou Kolářovou a Katkou Jungmannovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matouš Půbal před Vítkem Bradnou a Štěpánem Gorogem.
 
V kategorii Žákyně 6-7 let zvítězila Marie Kramešová před Katkou Duškovou a Adélou Rozsypalovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Svatuška před Janem Foltýnem a Filipem Brucknerem.
 
V kategorii Žákyně 8-9 let zvítězila Katka Hladíková před Adélou Kyselovou a Justýnou Kolářovou, na 9.místě skončila naše Adélka Kotlíková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Kunčík před Štěpánem Rozsypalem a Vojtou Paříkem.
 
V kategorii Žákyně 10-11 let zvítězila Dáša Hejhalová před Martinou Jedlánkovou a Katkou Daňkovou, na 5.místě skončila naše Eliška Kotlíková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Půlpán před Matějem Stránským a Tomášem Maroulem.
 
V kategorii Žákyně 12-13 let zvítězila Karolína Marksová před Lucií Furchovou a Zuzanou Ficenecovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Josef Hladík před Tomášem Ježkem a Vojtěchem Tomáškem.
 
Kompletní výsledky naleznete zde.
 

—————

Zpět