Kouty MTB maraton České spořitelny 2013 aneb moravský dvojblok odstartoval

29.06.2013 18:02
V sobotu 29.6.2013 proběhlo šesté pokračování seriálu Kolo pro život v Koutech nad Desnou, které odstartovalo moravský dvojblok prázdninových závodů. Již příští sobotu pokračuje seriál legendárním závodem Bikemaraton Drásal České spořitelny v Holešově. A jak to dnes dopadlo?
 
V kategorii Holky do 5 let zvítězila Aneta Kyselová před Adélou Stránskou a Klárou Nedbalovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matouš Půbal před Theo Formánkem a Vítkem Bradnou.
 
V kategorii Žákyně 6-7 let zvítězila Marie Kramešová před Adélou Rozsypalovou a Katkou Duškovou, na 5.místě skončila naše Ema Jankovská. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Vojta Hendrych před Tomášem Nedbalem a Petrem Tomicou.
 
V kategorii Žákyně 8-9 let zvítězila Katka Hladíková před Adélou Kyselovou a Nelou Půbalovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Rozsypal před Matějem Kunčíkem a Vojtou Paříkem, na výborném 5.místě skončil náš Tomík Jankovský.
 
V kategorii Žákyně 10-11 let zvítězila Martina Jedlánková před Katkou Daňkovou a Martinou Papouškovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Půlpán před Jakubem Jurkulákem a Matějem Stránským.
 
V kategorii Žákyně 12-13 let zvítězila Klára Vernerová před Editou Eliášovou a Annou Fricovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Josef Hladík před Tomášem Dudkem a Patrikem Němcem.
 
Kompletní výsledky naleznete zde.
 

—————

Zpět