Vyhledávání

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

Wilburrina

Podpora projektů

Podpora projektů 2018

Sociální sitě

Facebook BIKE3000 Junior Team    Twitter BIKE3000 Junior Team    Google+ BIKE3000 Junior Team    Youtube BIKE3000 Junior Team

Počasí

booked.net

Komunitní centrum Motýlek - úsměv je největší vítězství

09.12.2012 19:05

Barometrem vyspělosti společnosti by měla být péče o naše hendicapované spoluobčany včetně dětí. V ČR je několik neziskových organizací a center, které se věnují postiženým dětem a jejich jedinou odměnou  za nelehkou práci je úsměv na tváři spokojených dětí.

Jedním z nich je i Komunitní centrum Motýlek, které nabízí prostřednictvím sociálních a návazných služeb ve svých prostorách pomoc dětem s postižením a jejich rodinám. Cílem nabízených aktivit je smysluplné využítí volného času postižených dětí a jejich začlenění mezi své vrstevníky.

Koncem letošního roku jsme uzavřeli s Komunitním centrem Motýlek dohodu, na základě které se budete setkávat s logem Motýlka na našich teamových dresech, na našich webových stránkách a při společných akcích, o kterých budeme včas informovat. Věříme, že tímto malým "kamínkem" přispějeme do  celkové mozaiky pomoci komunitního centra.