Junior MTB Trophy 2015 ve Stupavě

28.07.2015 16:00
V neděli 26.7.2015 se jel ve slovenské Stupavě pátý ročník dětských závodů Junior MTB Trophy v rámci Stupavského maratonu. Na startu měl náš team zastoupení v podobě Adély Špičkové, která si prázdninový pobyt u babičky zpestřila čtvrtým místem.
 
A jak to dopadlo v jednotlivých kategoriích? 
 
V kategorii Dievčatá 3 roky (ročník 2012) zvítězila Julia Štefanková před Hanou Maderovou a Radkou Smierčiákovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Matej Kubica Před Maximem Martinčičem a Markem Stanekem.
 
V kategorii Dievčatá 4 roky (ročník 2011) zvítězila Alica Marošová před Jankou Orlíkovou a Ráchel Repkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Alexik Slatinský před Jonatánem Čechem a Michalem Bertou.
 
V kategorii Dievčatá 5 roky (ročník 2010) zvítězila Hana Horvathová před Terezií Maderovou a Paulínou Požgayovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Oliver Horváth před Michalem Mertelem a Ondrejkem Štefankou.
 
V kategorii Dievčatá 6 roky (ročník 2009) zvítězila Laura Smierčiáková před Emmou Plvanovou a Larou Valentovičovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Adam Sirota před Tomášem Seličem a Tomášem Raškou.
 
V kategorii Dievčatá 7 roky (ročník 2008) zvítězila Linda Harcsová před Sofií Šteffekovou a Nelou Kokoškovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Eduard Miľo před Branislavem Priecelem a Samko Foltínem.
 
V kategorii Dievčatá 8 roky (ročník 2007) zvítězila Gabriela Orlíková před Zuzkou Zelenákovou a Klárou Drahošovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Javor před Lukášem Raškou a Davidem Blažkem.
 
V kategorii Dievčatá 9-10 rokov (ročník 2005-2006) zvítězila Daniela Radová před Kristiánou Orlíkovou a Veronikou Orlíkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Gajdoš před Jurajem Jánošíkem a Markem Mojtem.
 
V kategorii Dievčatá 11-12 rokov (ročník 2003-2004) zvítězila Daniela Radová před Simonou Kuchynkovou a Emmou Jánošíkovou, na 4. místě skončila naše Adéla Špičková. Ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Janák před Damiánem Čechem a Martinem Murkem.
 
V kategorii Dievčatá 13-14 rokov (ročník 2001-2002) zvítězila Nina Kuchynková před Monikou Bačíkovou a Júlií Križanovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Marek Trnka před Tomášem Hronským a Antonom Rafajem. 
 
 

—————

Zpět