Jubilejní Malá křivoklátská 2012 ozdobila krosový podzim

04.11.2012 10:40

 

V sobotu 3.11.2012 se v lokalitě Kolečko v podhradí Křivoklátu konal již 40.ročník lesního běhu Malá křivoklátská. Příjemné podzimní počasí přilákalo na start 187 dětí v kategoriích do 13 let. V kategorii Dívky 6-7 let zvítězila Katka Šebrlová před Adélkou Kotlíkovou a Petrou Větrovskou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Kuba Gregovský před Matějem Štěpánem a Mikulášem Jozsou, na 15.místě skončil Vojta Ptáček z partnerského AC Praha 1890.
 
V kategorii Dívky 8-9 let zvítězila Michaela Durdová před Danielou Karasovou a Šárkou Somrovou, na 18.místě skončila naše Adéla Špičková v bárvách partnerského AC Praha 1890, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Filip Čapek před Michalem Smetanou a Tomášem Hrabákem. V kategorii Dívky 10-11 let zvítězila Eliška Kordová před Katkou Kopicovou a Katkou Handlovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Josef Kuník před Danielem Bičištěm a Maxmilianem Majerem. V kategorii Dívky 12-13 let zvítězila Andrea Duchoňová před Katkou Krejčí a Barborou Slabochovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Lukáš Krýsl před Jiřím Paterou a Martinem Svobodou.
 
Program mezi hlavním závodem a dětskými závody vyplnilo vystoupení skupiny historického šermu a pro ty, kteří cestu na Křivoklát nenašli jsme na našem videokanálu připravili sestřih závodů dětských kategorií a jako bonus sestřih šermířského vystoupení. 

—————

Zpět