Jihočesko-bavorský MTB pohár 2011 je v cíli

30.08.2011 18:30

Finalovým závodem v Novosedlech byl zakončen 5.ročník Jihočesko-bavorského MTB poháru. V letošním roce byl seriál složen z osmi závodů, 2x se závodníci podívali na tratě do sousedního Bavorska, kde se mohli porovnat se zahraniční konkurencí. BIKESTORE.CZ MTB Team měl v letošním roce obsazeny kategorie  Potěr dívky a Nábor dívky. V kategorii Potěr dívky zvítězila Anička Dostálová před naší Aničkou Sellnerovou, vítězkou prvního a posledního závodu seriálu. Na 3.místě skončila Anetka Ježková, na pěkném 6.místě skončil benjamínek teamu Lucka Sellnerová, která statečně bojovala s o dva roky staršími soupeřkami. V kategorii Nábor dívky zvítězila s maximálním započítávaným počtem 140 bodů naše Dáša Hejhalová, která zvítězila v sedmi z osmi závodů. Na stupních vítězů ji doplnilo duo z klubu LYKO Prachatice, v pořádí Lucka Dostálová a Nela Viktorová. Na celkově 6.místě v této kategorii skončila naše Adélka Špičková, která se zúčastnila pouze polovinu závodů seriálu. V letošním ročníku získal náš team celkem 9x první místo, 3x druhé místo a 5x třetí místo.