Jestřebí hory České spořitelny 2013

19.05.2013 06:06

V sobotu 18.5.2013 pokračoval třetím závodem v Úpici seriál Kolo pro život.Tradiční dopolední závody Junior Trophy opět nabídly zajímavé souboje, které vyústily v následující výsledky. 

V kategorii D5 zvítězila Adéla Stránská před Babetou Kolářovou a Barborou Suchánkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Michal Šretr před Davidem Svobodou a Patrikem Frenclem. 
 
V kategorii D6-7 zvítězila Adéla Rozsypalová před Marií Kramešovou a Kateřinou Duškovou, na 4.místě skončila naše Ema Jankovská. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Vojta Hendrych před Jakubem Svatuškou a Petrem Tomicou.
 
V kategorii D8-9 zvítězila Katka Hladíková před Nelou Půbalovou a Adélou Kyselovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Rozsypal před Vojtou Paříkem a Matějem Kunčíkem.
 
V kategorii D10-11 zvítězila Katka Daňková před Martinou Jedlánkovou a Míšou Němcovou, Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Maroul před Matějem Stránským a Danielem Žvakem.
 
V kategorii D12-13 zvítězila Kateřina Šefcová před Terezou Vaníčkovou a Adreou Bartůňkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Schierl před Tomášem Ježkem a Tomášem Dudkem. 
 
Kompletní výsledky závodu naleznete zde.
 

—————

Zpět