Houštecký cyklomaraton 2015 se stříbrným nádechem

20.06.2015 16:30
V sobotu 20.6.2015 proběhl v Houštce u Staré Boleslavi již 12. ročník Houšteckého cyklomaratonu, který se svoji velikostí řadí mezi desítku největších maratonů v ČR.
 
Součástí maratonu byly i závody dětských kategorií, kde se na startu z našeho teamu objevila Adéla Špičková. Za proměnlivého počasí, kdy některé kategorie postihl déšť a jiné naopak ostré sluníčko, si dojela pro stříbrnou medaili.
 
A jak to dopadlo v dětských kategoriích?
 
V kategorii Mini A (ročník 2011 a mladší) na plastových odrážedlech zvítězila Magda Taušová.
 
V kategorii Mini B (ročník 2011 a mladší) na kovových odrážedlech zvítězil Robin Vašíček před Lindou Kratochvílovou a Matyášem Petrem.
 
V kategorii I.D (ročník 2009-2010) zvítězila Barbora Prouzová před Pavlou Kratochvílovou a Lindou Simandlovou,ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Tom Schamberger před dvojí Adam Štěpnička, Jakub Prouza a Miroslavem Palečkem.
 
V kategorii II.D (ročník 2007-2008) zvítězila Rebeka Dobiášová před Klárou Kobkovou a Annou Benešovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Denis Vašíček před Ondřejem Westfalem a Bartolomějem Černým.
 
V kategorii III.D (ročník 2005-2006) zvítězila Daniela Radová před Zuzanou Zářeckou a Amálií Vašíčkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Daniel Šilhavý před Ondřejem Šilhavým a Karlem Bartošem.
 
V kategorii IV.D (ročník 2003-2004) zvítězila Martina Bartošová před naší Adélou Špičkovou a Annou Zlámalovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Horyna před Jakubem Tomsou a Štěpánem Káněm.
 
 
 
 

—————

Zpět