HDK SAFEROAD MTB Biatlon 2016 odstartoval v Chrástu

01.05.2016 20:30
V neděli 1.5.2016 odstartoval v Chrástu 2. ročník seriálu HDK SAFEROAD MTB Biatlon 2016.
 
V areálu vodáckého kempu U Dolanského mlýna byly vidět zajímavé souboje ve většině kategorií, tak jako v minulém ročníku do výsledků hodně promluvila úspěšná střelba.
 
Z našeho teamu se závodu zúčastnili Míša Samec a Adéla Špičková.
 
 
A jak to dopadlo v jednotlivých kategoriích?
 
V kategerii U9ž žákyně zvítězila Kateřina Chytilová před Sally Blankovou a Sárou Vítkovou. V kategorii U9 žáci zvítězil Tomáš Nový před Tomášem Peškem a Janem Nesnídalem.
 
V kategorii U11ž žákyně zvítězila Anděla Křikavová před Annou Cvalínovou a Karolínou Rutarovou. V kategorii U11m žáci zvítězil Jakub Šmíd před Jáchymem Cvalínem a Františkem Košťálkem. 
 
V kategorii U13ž žákyně zvítězila Barbora Alblová před Adélou Chytilovou a Adélou Kotlíkovou. V kategorii U13m žáci zvítězil Břetislav Vaverka před Vojtěchem Ježkem a Vítkem Raitmayerem.
 
V kategorii U15ž žákyně zvítězila Kateřina Vaverková před Lucií Blechovou a Lucií Bělovou, na 4. místě skončila naše Adéla Špičková. V kategorii U15m žáci zvítězil Tomáš Beran před Pavlem Chocem a naším Míšou Samcem.
 
V kategorii U19m junioři zvítězil David Váchal před Rostislavem Čermákem.
 
V kategorii Ž19+ ženy zvítězila Pavlína Beberová před Evou Haškovou a Radkou Beranovou. V kategorii ŽM19+ muži zvítězil Petr Janoušek před Martinem Lesem a Jiřím Kotlíkem.
 
Seriál pokračuje za tři týdny v Přešticích.
 
 
 
 
 

—————

Zpět