GORE Bike Wear Turieckap 2014 se zlatou českou stopou

16.04.2014 18:00
V neděli 13.4.2014 pořádal partnerský KPHC v Turčianských Teplicích GORE Bike Wear Turieckap 2014, který byl zároveň úvodním závodem Slovenského poháru MTB XCO.
 
V žákovských kategoriích si velmi dobře vedli bikeři a bikerky z České republiky, kteří posbírali celkem čtyři vítězství ze šesti možných. Základ dobrých výsledků položili už v technickém parkúru, kde patřili k úplně nejlepším a získaný náskok dokázali v samotném cross country závodě zužitkovat.
 
A jak to nakonec v dětských kategoriích dopadlo?
 
V kategorii Mini chlapci (ročník 2004 a mladší) zvítězil Jerguš Palaj před Christianem Haasem  a Pavolem Tulecem. Ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Sandra Bystričanová před Viktórií Hulovou a Štefánií Michaličkovou.
 
V kategorii Mladší žiaci (ročník 2002-2003) zvítězil Tomáš Tlamka (CZE) před Oliverem Hankem a Floriánem Papcunem. Ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Sabina Sobková (CZE) před Terezou Kurnickou a Zuzanou Michaličkovou.
 
V kategorii Starší žiaci (ročník 2000-2001) zvítězil Matěj Malý (CZE) před Dávidem Sikorou a Tomášem Meriačem. Ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Monika Kučerová (CZE) před Dominikou Turócziovou a Olivií Siarka (POL).
 
Potvrdí vítězové svoji dobrou formu i na úvodním závodě Českého poháru MTB XCO?
 
O tom se můžete přesvědčit v sobotu 19.4.2014 od 9:00 hod v Teplicích, kdy je na programu start žákovských kategoriích.
 

—————

Zpět