Finále SpinFit Dětského MTB cupu Libereckého kraje proběhlo ve Stráži pod Ralskem

29.09.2013 11:19
Ve Stráži pod Ralskem proběhl v sobotu 28.9.2013 finálový závod SpinFit Dětského MTB cupu Libereckého kraje, který byl dvojnásobně bodovaný a v několika kategoriích měnil celkové medailové pořadí. 
 
V kategorii Žáci 2 (ročník 2003-2004), kde máme pravidelně svého zástupce, zvítězil Matěj Stránský před Janem Šindelářem a naším Míšou Samcem, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Kristýna Zemanová před Dášou Hejhalovou a Katkou Hladíkovou. A jak to dopadlo v ostatních kategoriích? 
 
V kategorii Bobice (ročník 2009 a mladší) zvítězila Babeta Kolářová před Karolínou Frydrychovou a Katkou Haškovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil František Lamač před Jakubem Novotným a Josefem Schäferem.
 
V kategorii Předžákyně (ročník 2007-2008) zvítězila Zdeňka Janatová před Barborou Rajnochovou a Viktorií Vyhnisovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Vít Stromský před Tomášem Hájkem a Adamem Smejkalem.
 
V kategorii Žákyně 1 (ročník 2005-2006) zvítězila Vanda Dlasková před Natálií Petrákovou a Janou Karejsovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Václav Ježek před Filipem Samcem a Jakubem Svatuškou.
 
V kategorii Mladší žákyně (ročník 2001-2002) zvítězila Klára Vernerová před Martinou Jedlánkovou a Katkou Daňkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Maroul před Jakubem Daňkem a Davidem Šulcem.
 
V kategorii Starší žákyně (ročník 1999-2000) zvítězila Tereza Vaníčková před Dominikou Kubátovou a Vanessou Rolencovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Michal Vích před Dominikem Řídkým a Šimonem Bódayem.
 
Konečné pořadí seriálu naleznete zde.
 

—————

Zpět