Finále Pošumavské ligy horských kol v režii touškovských bikerek

19.10.2013 19:35
V jihočeských Buzicích proběhl v sobotu 19.10.2013 poslední závod Pošumavské ligy horských kol. Časovku na 6 km v lese Buzíčku v dětských kategoriích ovládl nejrychlejším časem Jakub Nový, ale nejvíce byly vidět touškovské bikerky.
 
V kategorii Nejmladší žákyně (ročník 2003 a mladší) zvítězila Adéla Foltýnová před Danielou Radovou a naší Adélou Špičkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Šimon Polívka před Dominikem Walzerem a Janem Frühaufem.
 
V kategorii Mladší žákyně (ročník 2001-2002) zvítězila Adéla Holubová před Terezou Cibulkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Nový.
 
Po poledni byly zároveň vyhlášeny celkové výsledky letošního ročníku Pošumavské ligy horských kol, kde v kategorii Nejmladší žákyně (ročník 2003 a mladší) zvítězila naše Adéla Špičková před Annou Mundlovou, ostatní holky nesplnily podmínku o minimálním počtu startů. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Dominik Walzer před Janem Frühaufem a Lukášem Kalivodou.
 
V kategorii Mladší žákyně (ročník 2001-2002) zvítězila Adéla Holubová před Terezou Cibulkovou a Kristýnou Burlovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Ondřej Kužel před Jakubem Novým a Matyášem Fialou.
 
V kategorii Starší žákyně (ročník 1999-2000) zvítězila Markéta Vaicová, ostatní holky nesplnily podmínku o minimálním počtu startů. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Josef Skořepa před Tomášem Vlasákem, ostatní kluci nesplnili podmínku o minimálním počtu startů.
 

—————

Zpět