Druhý díl rakouské trilogie v Graz/Statteggu

17.08.2013 21:53
Předposlední díl rakouské Junior Challenge se konal v sobotu 17.8.2013 v Graz/Statteggu v rámci Grazer Bike-Marathonu na velmi zajímavé trati v dějišti letošního mládežnického ME kategorií U15 a U17.
 
V kategorii U5 zvítězila Emma Schwarzenegger před Sophia Christinou Kummer a Eva Marií Preininger, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Moritz Wagner před Gabrielem Staudingerem a Maxem Unterwieserem. 
 
V kategorii U7 zvítězila Katharina Urbicher před Emmou Fruhwirtha Anjou Pink, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Job Brecelj před Florianem Lindnerem a Matthiasem Brantnerem.
 
V kategorii U9 zvítězila Elena Riederer před Lorenou Morri a Lisa Marií Kittinger, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Christoph Holzer před Nicolasem Kollem a Žanem Pahorem. 
 
V kategorii U11 zvítězila Valentina Gruber před naší Adélou Špičkovou a Katjou Krenn, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Filip Lepka před Lukasem Willhuberem a Michaelem Logarem.
 
V kategorii U13 zvítězila Mariena Neissi před Cornelií Holland a Viktorií Willhuber, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Raphael Riederer před Lukasem Hatzem a Robbem Struyfem.
 

—————

Zpět