Do terénu nás obléká brněnský ATEX Sportswear

06.04.2015 17:15
Od prvopočátku našeho teamu jezdíme v dresech z dílny brněnské firmy ATEX Sportswear.
 
Tato firma byla založena v roce 1992 a postupem času se rozrostla ve významného dodavatele reprezentačních týmů v různých sportech. V současné době je známá hlavně díky spolupráci s úspěšnou českou biatlonovou reprezentací.
 
Při výběru dodavatele dresů pro náš team jako jediná byla schopna splnit naše požadavky na plnou sadu pro naše malé závodníky od velikosti 122  včetně zateplených dresů, nowind vest či dlouhých kalhot.
 
Protože každým rokem naši malí bikeři a bikerky rostou, tak jsme postupně další sady doobjednávali a v letošním roce i doplňovali závodní sady o zimní dlouhé kalhoty, 3/4 cyklistické kalhoty pro chladnější jarní a podzimní tréninky či zateplené návleky na tretry v našem designu.
 
S odstupem času jsme si potvrdili naše správné rozhodnutí dát šanci této multisportovní oděvní firmě před tehdy renovovanými výrobci cyklistického oblečení.
 
Za celou dobu našeho obchodního vztahu jsme nemuseli reklamovat ani jeden objednaný kus a garantovaná tříletá záruka není jen pouhým reklamním tahem.
 
 
 

—————

Zpět