Dětský ProCorde terénní duatlon odstartoval letní prázdniny

29.06.2013 16:31
V sobotu 29.6.2013 se na koupališti v Prunéřově konal další ročník dětského ProCorde terénního duatlonu v rámci seriálu Pohár Peruna. Tradiční lokalita viděla za příjemného počasí v dětských kategoriích zajímavé souboje na dle věku odstupňovaných tratích v kombinaci disciplín běh-kolo-běh.
 
Nejdramatičtější souboj připravili v kategorii M8 v boji o 2.místo  Martin Lev s Milanem Jenčem, kdy se rozhodlo až v posledních metrech závěrečného běhu. Přestože běh nepatří k naší silné disciplíně, tak se naše závodnice ve startovním poli neztratily. A jak to dopadlo v jednotlivých kategoriích?
 
V kategorii Z6 zvítězila Jolanka Šťovíčková před Stelou Beránkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Petr Malecha před Adamem Ježkem a Karlem Vildem.
 
V kategorii Z8 zvítězila naše Adélka Kotlíková před Veronikou Chalupovou a Mirkou Řehákovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Lukáš Hamata před Martinem Lvem a Milanem Jenčem.
 
V kategorii Z10 zvítězila Gabriela řeháková před Terezou Duchkovou a naší Adélou Špičkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Petr Kopecký před Tomášem Chalupou a Honzou Podzimkem, na 4.místě skončil náš Míša Samec.
 
V kategorii Z12 zvítězila Anežka Ševčíková před Viktorií Ševčíkovou a naší Eliškou Kotlíkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil David Hendrych před Adamem Vodrážkou a Matějem Huráněm.
 
V kategorii Z14 zvítězila  Dana Tetivová před Eliškou Nezbedovou a Veronikou Kounovskou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Hendrych před Petrem Konopáskem a Marcelem Červenkou.
 
Průběžné výsledky vybraných kategorií naleznete zde.
 
 

—————

Zpět