Dětská soutěž v kreslení seriálu Kolo pro život jde do finále

05.10.2013 18:42
Každoročně na všech závodech seriálu Kolo pro život probíhá v rámci doprovodného programu soutěž dětí v kreslení. Je jen na dětech, jaké téma si pro své malování vyberou a jakou techniku zvolí, pastelky i jiné druhy barev jsou jim v indiánském tee-pee volně k dispozici.
 
Z každého závodu seriálu porota poté vybere několik obrázků pro závěrečné hlasování. Během finálového večera bude vyhlášeno 14 malířů  s největším počtem hlasů. 
 
Hlasovat může do neděle 13.10.2013 každý, kdo má registrační kartu Kola pro život a to tak, že hlasuje pro jeden obrázek z každého závodu seriálu.
 
V letošním ročníku se z našeho teamu do soutěže zapojily naše nejmladší bikerky, Adélka Kotliková (Trans Brdy - obrázek č.1, Zadov - obrázek č.62, K.Vary - obrázek č.72) a Ema Jankovská (Valtice - obrázek č.101). 
 
Byli bychom rádi, kdyby jste tyto naše "malířky" a bikerky svým hlasem podpořili na stránkách Kola pro život.
 
Každý hlas se počítá a právě ten váš hlas může být vítězný!
 
Samozřejmě vzhledem k různému věku dětí v soutěži nelze hodnotit jen uměleckou hodnotu obrázku, ale je nutné ocenit i snahu vytvořit vlastní dílo, která se v současné době počítačových her u dětí moc nevidí.
 
Rozhodně nemůžeme zapomenout i na naše soupeře, s kterými během závodů svádíme souboje na trati, a musíme ocenit jejich snahu při malování a podpořit je také naším hlasem při hlasování.
 
Velmi aktivní byla při malování 5-letá Magdalenka Bradnová (Ml.Boleslav - obrázek č.17, Orlík - obrázek č.34, Vrchlabí - obrázek č.43) či nejmladší bikerky AVELI MTB týmu, Adélka Jurkuláková (Kouty - obrázek č.125) a Maruška Kramešová (Chrudim - obrázek č.86).
 
Naši podporu si zasloužili i Radim Zeman (Liberec - obrázek č.124), Nela Půbalová (Holešov - obrázek č.49) nebo členka přeštického COPRu, Aneta Bělová (Plzeň - obrázek č.90).
 
 

—————

Zpět