Deštěm zalitá Hustá Rubárna se zlatou stopou

01.06.2013 16:05

V sobotu 1.6.2013 pokračoval v Bezručově údolí u Chomutova v lokalitě Druhý mlýn seriál Pohár Peruna. Letošní počasí pokračuje na deštivé vlně a ani tuto sobotu tomu nebylo jinak. Proudy vody se valily z nebes po většinu dětských závodů a všichni malí bikeři a bikerky zaslouží obdiv za to, jak se s tím vyrovnali.

V kategorii Z6 zvítězila Adélka Procházková před Katkou Petlanovou a Nikolou Novakovskou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Petr Malecha před Danem Beránkem. V kategorii Z8 zvítězila naše Adélka Kotlíková, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Milan Jenč před Kubou Jungwirthem a Kubou Zuthem.
 
V kategorii Z10 zvítězila naše Adéla Špičková před Terezou Duchkovou a Bárou Šindelářovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil náš Míša Samec před Petrem Kopeckým a  Axelem Hungerem. V kategorii Z12 zvítězila Anežka Ševčíková před Anežkou Himmlovou a naší Eliškou Kotlíkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Lukáš Juránek před Markem Liškou a Adamem Vodrážkou.
 
V kategorii Z14 zvítězila Dana Tetivová před Eliškou Nezbedovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Hendrych před Petrem Konopáskem a Borkem Vodrážkou. Gesto fair play prokázal v závodě kategorie M14 Tomáš Hendrych, který počkal na svého soupeře v boji o prvenství v okamžiku, kdy soupeř byl při nájezdu do 3.kola lesní části ne svoji vinou pozdržen.
 
Průběžné výsledky seriálu naleznete zde.
 
 
 

—————

Zpět