CykloVAPE - technický partner teamu

11.04.2015 16:00
Naším dlouhodobým teamovým partnerem je pražská firma CykloVAPE
 
Díky vstřícnosti majitele firmy pana Feistnera mohou naši malí bikeři a bikerky využívat servisních služeb jednoho z nejlepších pražských mechaniků, bývalého bikera Honzy Doležala.
 
Vzhledem k tomu, že je CykloVAPE premium prodejcem Superioru, tak téměř celá naše biková flotila je od této značky. Druhou prémiovou značkou se koncem minulého roku stala značka Scott.
 
Prostorná kamenná prodejna a cykloservis se nachází v Hanušově ulici, pouhých 25 min z centra Prahy a s dostatečným místem na parkování. 
 
Nepřehlédnutelnou součástí prodejny je podstropní expozice cyklistických dresů, které se k této firmě nějakým způsobem vážou včetně našeho teamového dresu.
 
 
Vzhledem ke klientsky orientované otevírací době (Po-Pá 10:00-20:00, So 09:00-13:00) a blízkosti cyklostezky Kbely-Čakovice není problém si přijet kolo vyzkoušet i pro pracovně vytížené rodiče.
 
S příchodem jarního počasí po zimní pauze si před první projížďkou nezapomeňte zkontrolovat svého dvoukolového miláčka a pokud si na některé servisní úkony netroufáte, neváhejte navštívit kbelský cykloservis, kde vám rádi poradí a pomohou.
 
 
 

—————

Zpět