CykloVAPE razantně vstupuje do ženské cyklistiky

28.12.2012 21:05

Prosinec je měsícem, kdy se většina z nás ohlíží za uplynulým rokem a přemýšlí o roce následujícím. Firma CykloVAPE, jeden z partnerů našeho BIKE3000 Junior Teamu, se rozhodla na základě dlouhodobé firemní strategie změnit současný neutěšený stav v ženské cyklistice a od následujícího roku postavit profesionální ženský cyklistický team pod vedením sportovní ředitelky Michaely Feistnerové. 

Základ teamu bude tvořit šestá žena letošního mistrovství ČR v cyklokrosu Daniela Nacházelová, před uzavřením je příchod pětinásobné akademické mistryně republiky na silnici a letošní vítězky ženské kategorie seriálu Kolo pro život Jany Kyptové. Nadále probíhají intenzivní jednání o dalším obsazení teamu, takže se nechme překvapit, jaká další zajímavá jména se v teamu objeví.
 
V cyklokrosovém světě budou v roce 2013 také vidět zapletená kola CykloVAPE, která bude nově na svém kole vozit členka profesionální stáje Telenet Fidea, čerstvá mistryně ČR a jedenáctá žena současného cyklokrosového UCI rankingu Pavla Havlíková.

—————

Zpět