Cyklomaratontour 2011 předával vítězné poháry

26.11.2011 08:00

V pátek 25.11.2011 proběhlo v kongresovém centru Aldis Hradec Králové slavnostní vyhlášení seriálu Cyklomaratontour. Na úvod večera byl promítnut krátký sestřih z průběhu jednotlivých letošních závodů seriálu. Poté již přišlo na řadu předávání pohárů a cen pro letošní vítěze jednotlivých kategorií. V nejmladší dětské kategorii DZ6 jsme zcela ovládli stupně vítězů, zvítězila Anička Sellnerová před sestrou Luckou a Adélkou Stránskou. V kategorii DM8 zvítězil náš Matěj Stránský před Michalem Samcem a Michalem Antalem, v kategorii DZ8 opanovaly první dvě místa Dáša Hejhalová a Adélka Špičková, na třetím místě skončila Adélka Spudilová. S bilancí 3-2-1 jsme se stali nejúspěšnějším týmem seriálu.Na závěr večera byl představen kalendář a novinky seriálu pro rok 2012. Fotografie z vyhlášení naleznete v naší galerii, sestřih ze slavnostního předávání cen pak na našem videokanálu.