Bramborová Plzeňská 50 České spořitelny 2013

08.09.2013 17:06
Po dlouhých letech se v sobotu 7.9.2013 vrátil do Plzně seriál Kolo pro život a návrat to byl velice povedený. A jak to dopadlo v Junior Trophy závodech?
 
V kategorii Holky do 5 let zvítězila Adéla Stránská před Lucií Grohovou a Babetou Kolářovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil František Pohanka před Matoušem Půbalem a Ondřejem Westfalem.
 
V kategorii Žákyně 6-7 let zvítězila Marie Kramešová před Katkou Duškovou a Zuzanou Kroupovou, na 4.místě skončila naše Ema Jankovská. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matyáš Janitor před Vítem Klimesem a Milanem Tlustým.
 
V kategorii Žákyně 8-9 let zvítězila Katka Hladíková před Nelou Půbalovou a Vandou Dlaskovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Kunčík před Markem Jurkulákem a Maximilianem Kerlem, na 4.místě skončil náš Tomík Jankovský.
 
V kategorii Žákyně 10-11 let zvítězila Katka Daňková před Martinou Jedlánkovou a Adélou Holubovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Půlpán před Matějem Stránským a Jakubem Daňkem.
 
V kategorii Žákyně 12-13 let zvítězila Klára Vernerová před Karolínou Marksovou a Lucií Furchovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Josef Hladík před Tomášem Ježkem a Radimem Šťastným.
 
Kompletní výsledky naleznete zde.
 

—————

Zpět