Blátivý MTB maratón Koliba v Papradnu

06.08.2016 19:00

V sobotu 6.8.2016 ve slovenském Papradnu pokračoval v areálu místní Koliby druhý ročník Detské Považské cykloligy.

Na startu měl náš team zastoupení v podobě Adély Špičkové, která si v rámci prázdninového pobytu na Valašsku odskočila kousek přes hranice k našim východním sousedům na závody.

Vydatné noční dešťové srážky výrazně ztížily trať, která se s dalšími kategoriemi stávala stále více blátivější.

 

 

A jak to dopadlo v jednotlivých kategoriích?

V kategorii Baby dievčatá (ročník 2012 a mladší) zvítězila Ella Trochanová před Katarínou Králikovou a Terazou Majšíkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Lukáš Mašura před Markem Vranákem a Brunkem Pálešem.

V kategorii Mikro dievčatá (ročník 2010-2011) zvítězila Ráchel Repková před Vivien Ungerovou a Nelou Mikušovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Oliver Samák před Markem Morávkem a Tobiášem Mašurou.

V kategorii Mili dievčatá (ročník 2008-2009) zvítězila Alexandra Kadlecová před Luciou Hudokovou a Patrícií Kadúcovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Tomáš před Richardem Mikušem a Jakubem Mikušem.

V kategorii Mini dievčatá (ročník 2006-2007) zvítězila Sofia Ungerová před Dorotou Vojtíškovou a Vanesou Šatkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky Zvítězil Jakub Javor před Markem Mojtem a Adriánem Majákem.

V kategorii Mladšie žiačky (ročník 2004-2005) zvítězila Simona Bodoríková před Kristínou Tichou a Barborou Máčkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Richard Riška před Jakubem Hrtánkem a Pavolem Lajstríkem.

V kategorii Staršie žiačky (ročník 2002-2003) zvítězila Anabela Mrníková před naší Adélou Špičkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Martin Hrtánek před Dominikem Gábrišem a Danielem Krajčem.


 

—————

Zpět