BikeWorkX novým partnerem teamu

05.03.2016 17:30
Ať používáte kolo pouze jako dopravní prostředek k přesunům z místa na místo, nebo jako prostředek k závodění, tak aby vám správně fungovalo, tak o něj musíte pečovat.
 
Třetím rokem k naší plné spokojenosti v našem teamu používáme mazací a čistící prostředky české značky BikeWorkX. Proto jsme rádi, že značku BikeWorkX můžeme od letošní sezóny přivítat i mezi našimi partnery.
 
Počátky firmy se datují do roku 1991, kdy Zdeněk Nacházel založil společnost věnující se oblasti speciálních maziv. V návaznosti na rozšiřování produktové základny a růst firmy došlo v roce 1999 k transformaci firmy na současnou společnost Nacházel s.r.o.
 
První řada produktů pro údržbu jízdních kol Star Collection z této české firmy byla na trh uvedena již v roce 2001. 
 
V roce 2009 došlo k prvnímu rebrandingu řady na značku Nacházel bike products. Po dalších třech letech následoval druhý rebranding značky včetně designu na současný název BikeWorkX.
 
Značka BikeWorkX má zastoupení ve 23 zemích Evropy, Severní Ameriky a Asie, pro 12 firem (např. KTM) dělá firma tyto produkty pod jejich vlastní značkou jako tzv. privat label.
 
 
Od roku 2012 se firma Nacházel s.r.o. stala zástupcem rakouského výrobce profesionálních myček na řetěz Kettenmax pro ČR a Slovensko.
 
V současnosti pod značkou BikeWorkX naleznete produktové řady Chain Star, Cyklo Star a Silicon Star. Jednotlivé řady vám v budoucnu představíme v samostatných článcích.
 
Produkty BikeWorkX jsou používány a testovány jak v extrémních klimatických podmínkách Janem Kopkou při jeho expedicích na kole, tak i při závodní zátěži cyklistickými týmy Česká spořitelna Spezialized Junior MTB team, 4EVER Cyklo Bulis team nebo AC Sparta Praha Cycling.
 
Potěšující je, že veškerá výroba probíhá v Česku.
 
 
 

—————

Zpět