BIKE3000 App - novinky z dětských MTB závodů ve vašem mobilu

23.02.2014 18:25
Svět informačních technologií jde neustále dopředu a stále více uživatelů používá chytré telefony, které se pomocí různých aplikací mohou stát opravdovým pomocníkem.
 
Jsme rádi, že vám dnes můžeme představit oficiální teamovou aplikaci BIKE3000 App pro telefony a tablety s operačním systémem Android. Stejně jako v minulosti jsme jako první v bikovém světě přišli s QR kódy, tak dnes vstupujeme mezi prvními i do světa mobilních aplikací.
 
Naše aplikace nabízí nejnovější články, videa z našeho videokanálu, informace z našeho facebookového profilu a samozřejmě také aktuální kalendář dětských MTB závodů. Všechny informace si aktualizujete kdykoliv přes WiFi, 3G nebo EDGE připojení ať jste doma, na závodech či na výletě.
 
 
Aplikaci kvůli poplatkům nenaleznete v Google Play Store, ale máte možnost si ji zdarma stáhnout zde. Instalace aplikace je jednoduchá, po stažení do svého mobilu (přímo nebo přes USB kabel z PC) stačí povolit v nastavení mobilu volbu 'Instalace aplikace i mimo Google Play" a spustit samotnou instalaci.
 
Věříme, že tímto krokem vám opět zjednodušíme cestu k informacím ze světa dětských MTB závodů. Do budoucna se pokusíme připravit aplikaci i pro majitele chytrých telefonů od firmy Apple a s operačním systémem Windows.
 
 

—————

Zpět