Bike Night Flachau 2013 se zlatým koncem

11.08.2013 14:48

V neděli 11.8.2013 v rakouském Flachau pokračovala Junior Trophy závodem Bike Night Flachau. Za slunného počasí se v rodném městě rakouského sjezdaře Hermanna Maiera neztratili ani naši zástupci.

V kategorii U5 zvítězila Julia Reich před naší Eliškou Kadlecovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Luis Strumegger před Tobiasem Ertlem a Michelem Ebnerem.
 
V kategorii U7 zvítězila Luisa Gratzer před Mabel Turner a Larou Reich, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Johannes Kosch před Fabianem Wronou a Florianem Fritzenwallnerem.
 
V kategorii U9 zvítězila Maresa Stocker před Helene Reinbacher a Yvonne Gadola, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Nikolas Kolle před Galem Starmanem a Alexanderem Ertlem.
 
V kategorii U11 zvítězila naše Adéla Špičková před Sofia Marií Kollmann a Katharinou Strobl, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Michael Logar před Valentinem Reinbacherem a Lucou Binnigem.
 
V kategorii U13 zvítězila naše Zuzka Kadlecová před Janou Ellmer a Sophií Moser, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Lukas Hatz před Franz-Josefem Lasserem.
 
V kategorii U15 zvítězil Alexander Gratzer před Philippem Lacknerem a Felixem Sohwaldem.
 
 

—————

Zpět