Běhá celá rodina aneb Malá křivoklátská 2013

03.11.2013 11:20
V sobotu 2.11.2013 se v lokalitě Kolečko v podhradí Křivoklátu konal 41.ročník lesního běhu Malá křivoklátská. Přes chladné a deštivé počasí se na startu tohoto populárního běhu sešlo početné startovní pole. Tradičně silné zastoupení v dětských kategoriích měly oddíly Střela Žebrák a TJ Lokomotiva Beroun.
 
Největší pozornost ale na sebe strhl třígenerační rodinný klan kolem Marie Kotlíkové, kterou na start ve svých kategorií doprovodili dcera Martina, vnuci Matyáš a Ondřej, a vnučky Adélka a Eliška, členky našeho teamu. A závody se jim povedly náramně, Matyáš svoji kategorii vyhrál, jeho maminka Martina skončila na 2.místě a babička Marie skončila na 3.místě.
 
A jak to dopadlo v jednotlivých dětských kategoriích?
 
V kategorii Dívky 6-7 let zvítězila Agáta Hofmanová před Markétou Forejtovou a Julií Fílovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Florián Ketman před Prokopem Ondřejkou a Josefem Čapkem.
 
V kategorii Dívky 8-9 let zvítězila Šárka Somrová před Monikou Florovou a Zuzanou Matějkovou, na 11.místě skončila naše Adélka Kotlíková, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matyáš Vondráček před Kryštofem Ondřejkou a Jakubem Žákem. 
 
V kategorii Dívky 10-11 let zvítězila Katka Kopicová před Danielou Karasovou a Anežkou Voříškovou, na 9.místě skončila naše Eliška Kotlíková a na 23.místě Adéla Špičková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Josef Kuník před  Michalem Smetanou a Adamem Sudkem. 
 
V kategorii Dívky 12-13 let zvítězila Eliška Kordová před Kristýnou Prouzovou a Kateřinou Rydlovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Lukáš Bajer před Jiřím Paterou a Markem Štochlem.
 
Program mezi hlavním závodem a dětskými závody opět zpestřilo vystoupení skupiny historického šermu.
 
 

—————

Zpět