ATEX Sportswear novým partnerem teamu

20.02.2016 16:00
Od prvopočátku našeho teamu jezdíme v dresech z dílny brněnské firmy ATEX Sportswear.
 
Tato firma byla založena v roce 1992 a postupem času se rozrostla ve významného dodavatele reprezentačních týmů různých sportovních odvětví jako jsou veslování, zápas či biatlon.
 
Nejvýraznější stopu v současné době firma ATEX Sportswear zanechává v biatlonové komunitě, když až do další zimní olympiády 2018 v jihokorejském Pchjongčchangu obléká českou a slovenskou biatlonovou reprezentaci.
 
Jedním z našich cílů pro letošní sezónu byla konsolidace dodavatelů týmové oblečení pod jednu značku. A protože pro nás závody nekončí projetím cílem, vedeme naše mladé bikery a bikerky k sounáležitosti s týmovou identitou a prezentaci partnerů i v zázemí závodů či na stupních vítězů.
 
Zkušenosti s výrobou pro různé sportovní odvětví, naše pozitivní zkušenosti a spokojenost s dodávkami cyklistického oblečení a v neposlední řadě i tříletá záruka na dodané oblečení nás vedly k rozhodnutí, že i další týmové oblečení v podobě sportovních souprav, polotriček či šortek pro nás bude vyrábět firma ATEX Sportswear.
 
Jak se říká, není špatné počasí, je jen špatně oblečený biker či bikerka. I to nás vedlo k tomu, aby závodní sada našich mladých bikerů a bikerek byla co nejkomplexnější a připravena na všechny druhy počasí. A věřte, že minimum firem je ochotno vyrobit i v nejmenších dětských velikostech kompletní požadovaný artikl.
 
Jsme rádi, že jsme se pro letošní rok s firmou ATEX Sportswear dohodli na partnerské spolupráci a věříme, že k oboustranné spokojenosti i pro další roky.
 
S kolekcí firmy ATEX Sportswear se bude v nejbližší době moci seznámit na sedmém ročníku cyklistického veletrhu For bikes 2016 v pražských Letňanech, který se koná ve dnech 1.-3.4.2016.
 
 
 

—————

Zpět