Ani černé mraky nad Berounem nezkazily dětem úsměv ve tváři

24.08.2014 14:00
V neděli 24.8.2014 pokračoval v Berouně osmým závodem letošní ročník seriálu Cyklomaraton. Protože se dnes v celé ČR nejel prakticky žádný jiný MTB závod, tak se přes zamračenou oblohu na startu sešla v dětských kategoriích silná konkurence. 
 
Náš team měl na startu čtyři zástupce: obě Adélky, Elišku a po téměř tříměsíční pauze zaviněné zraněním se do závodního pole vrátil Míša Samec.
 
A jak to v jednotlivých dětských kategoriích dopadlo? 
 
V kategorii DZ6 (ročník 2008 a mladší) zvítězila Kateřina Bartošová před Adélou Bejčkovou a Barborou Tabulkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Pešek před Denisem Joglem a Štěpánem Křivancem.
 
V kategorii DZ8 (ročník 2006-2007) zvítězila Marie Kramešová před Andělou Křikavovou a Lucií Sellnerovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Vojta Hendrych před Danielem Srpem a Danielem Bradáčem. 
 
V kategorii DZ10 (ročník 2004-2005) zvítězila Adéla Foltýnová před Nikolou Hodlovou a naší Adélkou Kotlíkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Richard Kobr před Robertem Kobrem a Liborem Venclem.
 
V kategorii DZ12 (ročník 2002-2003) zvítězila Martina Papoušková před Lucií Hendrychovou a Šárkou Křikavovou, těsně pod stupni vítězů skončilo naše duo v pořadí Adéla Špičková, Eliška Kotlíková. 
 
Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Vít Hovád před Davidem Kamienem a Jakubem Pospíšilem, na 6.místě skončil náš Míša Samec.
 
V kategorii DZ14 (ročník 2000-2001) zvítězila Magdalena Kindlová před Adélou Nábělkovou a Annou Khekovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Filip Nosek před Lukášem Runtem a Jakubem Venclem.
 
 
 
 
 

—————

Zpět