Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

Chrástecký MTB víkend

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Nachwuchs Mountainbike Rennen 2017

Januar/January
08.01.2017  Capelle  (Westfalen Winter Bike Trophy)
15.01.2017  Werne  (Westfalen Winter Bike Trophy)
22.01.2017  Dortmund  (Westfalen Winter Bike Trophy)
29.01.2017  Waltrop  (Westfalen Winter Bike Trophy)

Februar/February
05.02.2017  Witten  (Westfalen Winter Bike Trophy) 
12.02.2017  Soest  (Westfalen Winter Bike Trophy)
19.02.2017  Neuenrade  (Westfalen Winter Bike Trophy)
19.02.2017  Adenau  (Bulls MTB Cup)
26.02.2017  Dortmund  (Westfalen Winter Bike Trophy)

März/March
05.03.2017  Büchel  (Bulls MTB Cup)
05.03.2017  Iserlohn  (Westfalen Winter Bike Trophy)
25.03.2017 undefined  Langenlois undefined (Kamptal-Klassik-Trophy, AY Cup, NÖ MTB-Nachwuchscup)
26.03.2017  Boos  (Bulls MTB Cup)

April/April
01.04.2017  Untermünkheim  (LBS Cup MTB)
01.04.2017  Walding undefined (OÖ Nachwuchscup MTB)
02.04.2017  Essen  (ARAG-MTB-Schüler-Cup)
08.04.2017  Rivera  (PROFFIX Swiss Bike Cup)
08.04.2017 undefined Bad Säckingen  (Gold Trophy Sabine Spitz, Internationale MTB Bundesliga)
09.04.2017  Kottenheim  (Bulls MTB Cup)
09.04.2017  Schneckenlohe  (CUBE Cup)
09.04.2017  Bautzen  (GHOST Rookies Cup)
09.04.2017  Dortmund  (SCOTT Junior Trophy)
09.04.2017  Münsingen  (ALB-GOLD Juniors Cup)
15.04.2017  Arbon  (Stevens Bikecup Ostschweiz)
15.04.2017   Haiming undefined (Mountainbike Cup Tirol, Alpen Cup)
17.04.2017  Nals  (VSS - Raiffeisen Jugend-Trophy)
22.04.2017   Haiming undefined (PROFFIX Swiss Bike CupAustria Youngsters Cup)
22.04.2017  Hausach  (Pactimo-Kids-Cup)
23.04.2017  Solingen  (ARAG-MTB-Schüler-Cup)
23.04.2017  Painten  (Jura Mountainbike Cup)
23.04.2017  Trieb  (CUBE Cup)
23.04.2017  Colombier  (Garmin Bike Cup)
29.04.2017  Thal-Buechen  (Stevens Bikecup Ostschweiz)
29.04.2017  Lassnitzhöhe undefined (Austria Youngsters Cup)
29.04.2017  Heubach  (Heubacher MTB festival Bike the Rock, Internationale MTB Bundesliga)
29.04.2017  Kortsch  (VSS - Raiffeisen Jugend-Trophy)
30.04.2017  Nová Pec  (Šumavský pohár MTB)

Mai/May
01.05.2017  Abensberg  (Jura Mountainbike Cup)
01.05.2017  Obergesserthausen  (ALLGÄU MTB KIDS CUP)
01.05.2017  Riva del Garda  (SCOTT Junior Trophy, bike FESTIVAL Garda)
01.05.2017  Schleitheim  (SH EKS Kids Cup)
06.05.2017  Altenstadt  (Jura Mountainbike Cup)
06.05.2017  Urach  (Pactimo-Kids-Cup)
06.05.2017  Neunkirchen  (YoungSTAR MTB Liga Saar-Pfalz)
06.05.2017  Böhringen  (ALB-GOLD Juniors Cup - tag 1)
06.05.2017  undefined  Graz/Stattegg undefined (Junior Challenge, Austria Youngsters Cup, Steir.Kinder Cup)
07.05.2017  Waldkirchen  (Sparkassen MTB Cup)
07.05.2017  Bad Orb  (MTB-Hessencup)
07.05.2017  Grafschaft  (ARAG-MTB-Schüler-Cup)
07.05.2017  Böhringen  (ALB-GOLD Juniors Cup - tag 2)
07.05.2017  Nesselwang  (ALLGÄU MTB KIDS CUP)
07.05.2017  Solothurn  (PROFFIX Swiss Bike Cup)
07.05.2017  Hauterive  (Garmin Bike Cup)
13.05.2017 undefined Gedern  (Vulkan Race, Internationale MTB Bundesliga, MTB-Hessencup)
13.05.2017   Obertraun undefined (Austria Youngsters Cup, OÖ Nachwuchscup MTB)
13.05.2017  Ursy  (Garmin Bike Cup)
14.05.2017  Haltern  (ARAG-MTB-Schüler-Cup)
14.05.2017  Bad Alexandersbad  (CUBE Cup)
14.05.2017  Gedern  (MTB-Hessencup)
14.05.2017  Maria Lankowitz undefined (Junior Challenge)
20.05.2017  Savognin  (Stevens Bikecup Ostschweiz)
20.05.2017  Achenkirch undefined (Mountainbike Cup Tirol)
20.05.2017  Wüstenselbitz  (CUBE Cup)
20.05.2017  Wörgl  (eldoRADo Sparkassen Kids Cup)
20.05.2017  Sarntal  (VSS - Raiffeisen Jugend-Trophy - tag 1)
21.05.2017  Mannheim  (LBS Cup MTB)
21.05.2017  Werdau  (GHOST Rookies Cup)
21.05.2017  Gerbrunn  (Schwenninger MTB-Frankencup)
21.05.2017  Sarntal  (VSS - Raiffeisen Jugend-Trophy - tag 2)
26.05.2017  Albstadt  (ALB-GOLD Juniors Cup - tag 1)
27.05.2017  Albstadt  (ALB-GOLD Juniors Cup - tag 2)
27.05.2017  Mettenheim  (Pölzcup)
27.05.2017  Steyr undefined (OÖ Nachwuchscup MTB)
27.05.2017  Bundenthal  (YoungSTAR MTB Liga Saar-Pfalz)
27.05.2017  Waldaschaff  (Schwenninger MTB-Frankencup)
27.05.2017  Hafling  (VSS - Raiffeisen Jugend-Trophy)
28.05.2017  Waibstadt  (LBS Cup MTB)
28.05.2017  Čkyně  (Šumavský pohár MTB)
28.05.2017  Buch undefined (Alpen Cup)

Juni/June
03.06.2017    Kleinzell undefined (Junior Challenge, Austria Youngsters Cup, OÖ Nachwuchscup MTB)
05.06.2017  Michelstadt  (MTB-Hessencup)
10.06.2017  Hard undefined (Alpen Cup)
10.06.2017  Gränichen  (PROFFIX Swiss Bike Cup)
10.06.2017  Schaffhausen  (SH EKS Kids Cup)
10.06.2017  Eppan  (VSS - Raiffeisen Jugend-Trophy)
11.06.2017  Hartha undefined (Tharandter Waldcup, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
11.06.2017  St. Ingbert  (YoungSTAR MTB Liga Saar-Pfalz)
11.06.2017  Rüsselsheim-Bauschheim undefined (VIACTIV MTB Rhein-Main-Cup)
17.06.2017 undefined  Wombach  (Internationale MTB Bundesliga, MTB-Hessencup, MTB-Frankencup)
17.06.2017  Kirchzarten  (Pactimo-Kids-Cup)
17.06.2017  Karrösten undefined (Mountainbike Cup Tirol)
18.06.2017  Bad Häring undefined (eldoRADo Sparkassen Kids Cup)

18.06.2017   Windhaag undefined (Austria Youngsters Cup, OÖ Nachwuchscup MTB)
18.06.2017  Pöllau undefined (Junior Challenge)

18.06.2017  Lostorf  (Argovia Geax-Fischer Cup)
18.06.2017  Les Haudères  (Garmin Bike Cup)
23.06.2017  Töging  (Pölzcup)
24.06.2017  Andermatt  (PROFFIX Swiss Bike Cup)
24.06.2017  Schwarzenberg undefined (Sparkassen MTB Cup)
24.06.2017  Stammbach  (CUBE Cup)
24.06.2017  St. Märgen  (Pactimo-Kids-Cup)
24.06.2017  Reudern  (ALB-GOLD Juniors Cup)
25.06.2017  Pracht  (ARAG-MTB-Schüler-Cup)
25.06.2017  Oberlengenhardt  (LBS Cup MTB)
25.06.2017  Altenberg undefined (Mad East Challenge, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
25.06.2017 undefined  Kirchberg undefined (KitzAlpBike Festival, Austria Youngsters Cup, Mountainbike Cup Tirol)

Juli/July
01.07.2017  Saalhausen  (ARAG-MTB-Schüler-Cup)
01.07.2017  Wiesbaden undefined (VIACTIV MTB Rhein-Main-Cup)
01.07.2017   Schönwies undefined (Austria Youngsters Cup, Alpen Cup)
02.07.2017  Seon  (Argovia Geax-Fischer Cup)
02.07.2017   Hohenems-Schuttannen  (Stevens Bikecup Ostschweiz, Alpen Cup)
02.07.2017  Wilchingen  (SH EKS Kids Cup)
02.07.2017  Hollenstein undefined (OÖ Nachwuchscup MTB)
02.07.2017  Baunach  (CUBE Cup)
02.07.2017  Traunstein  (Pölzcup)
07.07.2017  Marktl  (Pölzcup)
08.07.2017  Esta.-Gibloux  (Garmin Bike Cup)
08.07.2017  Hof  (CUBE Cup)
08.07.2017  Freiburg  (Pactimo-Kids-Cup)
08.07.2017  Sonthofen  (ALLGÄU MTB KIDS CUP)
08.07.2017  Rappershausen  (Schwenninger MTB-Frankencup)
08.07.2017  Vöcklabruck undefined (OÖ Nachwuchscup MTB)
09.07.2017  Holzkirchen  (eldoRADo Sparkassen Kids Cup)
09.07.2017  Windischeschenbach  (Jura Mountainbike Cup)
09.07.2017   Sölden undefined (Mountainbike Cup Tirol, Alpen Cup)
15.07.2017  Sankt Englmar  (Sparkassen MTB Cup)
15.07.2017  Villach undefined (Austria Youngsters Cup)
15.07.2017   Montsevelier  (Championnats Suisses, Proffix Swiss Bike Cup,Garmin Bike Cup)
15.07.2017  St. Christina  (VSS - Raiffeisen Jugend-Trophy)
16.07.2017  Montsevelier  (Championnats Suisses, Proffix Swiss Bike Cup)
16.07.2017  Böbrach  (Sparkassen MTB Cup)
16.07.2017  Mosbach  (LBS Cup MTB)
16.07.2017  Münstertal  (Pactimo-Kids-Cup)
16.07.2017   Bad Goisern undefined (Salzkammergut Trophy, Junior ChallengeOÖ Nachwuchscup MTB)
22.07.2017  Pfarrkirchen  (Pölzcup)
22.07.2017  Neubeuern  (eldoRADo Sparkassen Kids Cup)
22.07.2017 undefined Bad Salzdetfurth  (Deutsche Meisterschaft XCO, Internationale MTB Bundesliga)
22.07.2017  Olang  (VSS - Raiffeisen Jugend-Trophy)
23.07.2017 undefined Bad Salzdetfurth  (Deutsche Meisterschaft XCO, Internationale MTB Bundesliga)
23.07.2017  Waldkraiburg  (Pölzcup)
23.07.2017  Weigenheim  (Schwenninger MTB-Frankencup)
23.07.2017  St. Georgen  (VSS - Raiffeisen Jugend-Trophy)
26.07.2017  Naturns  (VSS - Raiffeisen Jugend-Trophy)
29.07.2017   Kirchschlag undefined (Austria Youngsters Cup, NÖ MTB-Nachwuchscup)
29.07.2017  Steinbach am Wald  (CUBE Cup)
30.07.2017  Ehrenkirchen  (Pactimo-Kids-Cup)
30.07.2017  Lumnezia-Obersaxen  (Stevens Bikecup Ostschweiz)

August/August
05.08.2017  Seiffen undefined (EBM - Mini, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
05.08.2017  Gais  (VSS - Raiffeisen Jugend-Trophy)
12.08.2017  Altenberg  (GHOST Rookies Cup)
12.08.2017  Hirzweiler  (YoungSTAR MTB Liga Saar-Pfalz)
12.08.2017  Klausen  (VSS - Raiffeisen Jugend-Trophy)
13.08.2017  Geising undefined (KOHLHAU-MOUNTAIN-CUP - duatlon, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
13.08.2017  Flachau undefined (Junior Challenge)
13.08.2017  Langendorf  (Argovia Geax-Fischer Cup)
13.08.2017  Alterswil  (Garmin Bike Cup)
19.08.2017  Basel/Muttenz  (Proffix Swiss Bike Cup)
19.08.2017  Appenzell  (Stevens Bikecup Ostschweiz)
20.08.2017  Bierstadt/Auringen undefined (VIACTIV MTB Rhein-Main-Cup)
20.08.2017  Birkenfeld  (YoungSTAR MTB Liga Saar-Pfalz)
20.08.2017  Weißenfels  (GHOST Rookies Cup)
20.08.2017  Baunatal  (MTB-Hessencup)
20.08.2017  Ottenschlag undefined (OÖ Nachwuchscup MTB)
26.08.2017  Vorau undefined (Junior Challenge)
26.08.2017  Bad Salzig undefined (Sebabike Kids Race)
26.08.2017  Steinegg  (VSS - Raiffeisen Jugend-Trophy)
27.08.2017  Chéserex  (Garmin Bike Cup)
27.08.2017  Merishausen  (SH EKS Kids Cup)
27.08.2017  Hägglingen  (Argovia Geax-Fischer Cup)

September/September
02.09.2017  Schwarzenberg undefined (Mountainbike Kids-Cup, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
02.09.2017   Dornbirn undefined (Austria Youngsters Cup, Alpen Cup)
02.09.2017  Diessenhofen  (SH EKS Kids Cup)
02.09.2017  Pichl/Gsies  (VSS - Raiffeisen Jugend-Trophy - tag 1)
03.09.2017  Pichl/Gsies  (VSS - Raiffeisen Jugend-Trophy - tag 2)
03.09.2017  Giebenach  (Argovia Geax-Fischer Cup)
03.09.2017  Les Rasses  (Garmin Bike Cup)
09.09.2017  Mieming undefined (Mountainbike Cup Tirol)
09.09.2017  Neukirchen  (Jura Mountainbike Cup)
09.09.2017  Mosbach  (LBS Cup MTB)
09.09.2017  Heimenkirch  (ALLGÄU MTB KIDS CUP)
09.09.2017  Freisen  (YoungSTAR MTB Liga Saar-Pfalz)
09.09.2017  Geyer undefined (Greifenstein-Bike-Marathon, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
10.09.2017  Bochum  (ARAG-MTB-Schüler-Cup)
10.09.2017  Halle  (GHOST Rookies Cup)
10.09.2017  Nidda/Bad-Salzhausen  (MTB-Hessencup)
10.09.2017  Tramelan  (Garmin Bike Cup)
15.09.2017  Neuötting  (Pölzcup)
16.09.2017  Irschenberg  (eldoRADo Sparkassen Kids Cup)
16.09.2017 undefined  Titisee-Neustadt  (Internationale MTB Bundesliga, Pactimo-Kids-Cup)
16.09.2017  Heimenkirch  (ALLGÄU MTB KIDS CUP)
16.09.2017  Riegelsberg  (YoungSTAR MTB Liga Saar-Pfalz)
16.09.2017   Altstätten  (Stevens Bikecup Ostschweiz, Alpen Cup)
17.09.2017  Sandharlanden  (Jura Mountainbike Cup)
17.09.2017  Hutthurm  (Sparkassen MTB Cup)
17.09.2017  Ruhpolding  (Pölzcup)
17.09.2017  Leipzig  (Sparkassen-neuseen mountainbike cup)
17.09.2017  Mainz undefined (VIACTIV MTB Rhein-Main-Cup)
17.09.2017  Saalfelden Leogang undefined (SCOTT Junior Trophy, Out of Bounds Festival)
23.09.2017  Kolsass undefined (Junior MTB-Kolsassberg Classic, Mountainbike Cup Tirol - finale)
23.09.2017 undefined  Freudenstadt  (Internationale MTB Bundesliga, ALB-GOLD Juniors Cup)
23.09.2017  Garching  (Pölzcup)
23.09.2017  Remscheid  (ARAG-MTB-Schüler-Cup)
23.09.2017  Lugano  (Proffix Swiss Bike Cup)
24.09.2017  Darmstadt undefined (VIACTIV MTB Rhein-Main-Cup)
24.09.2017  Benediktbeuern  (eldoRADo Sparkassen Kids Cup)
24.09.2017  Tittling  (Sparkassen MTB Cup)
24.09.2017  Bärenloch  (Schwenninger MTB-Frankencup)
24.09.2017  Kürnberg undefined (OÖ Nachwuchscup MTB)
30.09.2017  Stadl-Paura undefined (OÖ Nachwuchscup MTB)
30.09.2017  Böbingen  (ALB-GOLD Juniors Cup)
 
Oktober/October
01.10.2017  Schesslitz  (CUBE Cup)
01.10.2017  Kaufbeuren  (ALLGÄU MTB KIDS CUP)
01.10.2017  St. Johann in Tirol undefined (eldoRADo Sparkassen Kids Cup)
03.10.2017  Güntersleben  (Schwenninger MTB-Frankencup)
08.10.2017  Bayreuth  (CUBE Cup)
08.10.2017  Schmelz  (YoungSTAR MTB Liga Saar-Pfalz)

 

 
 

 

MTB Cups 

undefined        undefined  

         

      undefined