Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Nachwuchs Mountainbike Rennen 2017

Januar/January
08.01.2017  Capelle  (Westfalen Winter Bike Trophy)
15.01.2017  Werne  (Westfalen Winter Bike Trophy)
22.01.2017  Dortmund  (Westfalen Winter Bike Trophy)
29.01.2017  Waltrop  (Westfalen Winter Bike Trophy)

Februar/February
05.02.2017  Witten  (Westfalen Winter Bike Trophy) 
12.02.2017  Soest  (Westfalen Winter Bike Trophy)
19.02.2017  Neuenrade  (Westfalen Winter Bike Trophy)
19.02.2017  Adenau  (Bulls MTB Cup)
26.02.2017  Dortmund  (Westfalen Winter Bike Trophy)

März/March
05.03.2017  Büchel  (Bulls MTB Cup)
05.03.2017  Iserlohn  (Westfalen Winter Bike Trophy)
25.03.2017 undefined  Langenlois undefined (Kamptal-Klassik-Trophy, AY Cup, NÖ MTB-Nachwuchscup)
26.03.2017  Boos  (Bulls MTB Cup)

April/April
02.04.2017  Essen  (ARAG-MTB-Schüler-Cup)
08.04.2017  Rivera  (PROFFIX Swiss Bike Cup)
08.04.2017 undefined Bad Säckingen  (Gold Trophy Sabine Spitz, Internationale MTB Bundesliga)
08.04.2017  Nals  (VSS - Raiffeisen Jugend-Trophy)
09.04.2017  Kottenheim  (Bulls MTB Cup)
15.04.2017  Arbon  (Stevens Bikecup Ostschweiz)
15.04.2017   Haiming undefined (Mountainbike Cup Tirol, Alpen Cup)
17.04.2017  Haiming undefined (Austria Youngsters Cup)
22.04.2017  Lassnitzhöhe undefined (Austria Youngsters Cup)
23.04.2017  Solingen  (ARAG-MTB-Schüler-Cup)
23.04.2017  Eschenbach  (PROFFIX Swiss Bike Cup)
29.04.2017  Thal-Buechen  (Stevens Bikecup Ostschweiz)
29.04.2017  Heubach  (Heubacher MTB festival Bike the Rock, Internationale MTB Bundesliga)

Mai/May
01.05.2017  Riva del Garda  (SCOTT Junior Trophy, bike FESTIVAL Garda)
06.05.2017  undefined  Graz/Stattegg undefined (Junior Challenge, Austria Youngsters Cup, Steir.Kinder Cup)
07.05.2017  Grafschaft  (ARAG-MTB-Schüler-Cup)
07.05.2017  Solothurn  (PROFFIX Swiss Bike Cup)
13.05.2017 undefined Gedern  (Vulkan Race, Internationale MTB Bundesliga)
13.05.2017   Obertraun undefined (Austria Youngsters Cup, OÖ Nachwuchscup MTB)
14.05.2017  Haltern  (ARAG-MTB-Schüler-Cup)
14.05.2017  Maria Lankowitz undefined (Junior Challenge)
20.05.2017  Savognin  (Stevens Bikecup Ostschweiz)
20.05.2017  Achenkirch undefined (Mountainbike Cup Tirol)
28.05.2017  Buch undefined (Alpen Cup)

Juni/June
03.06.2017    Kleinzell undefined (Junior Challenge, Austria Youngsters Cup, OÖ Nachwuchscup MTB)
10.06.2017  Hard undefined (Alpen Cup)
10.06.2017  Gränichen  (PROFFIX Swiss Bike Cup)
17.06.2017 undefined Lohr-Wombach  (KMC Haibike Festival, Internationale MTB Bundesliga)
17.06.2017  Karrösten undefined (Mountainbike Cup Tirol)
18.06.2017   Windhaag undefined (Austria Youngsters Cup, OÖ Nachwuchscup MTB)
18.06.2017  Pöllau undefined (Junior Challenge)

18.06.2017  Lostorf  (Argovia Geax-Fischer Cup)
24.06.2017  Andermatt  (PROFFIX Swiss Bike Cup)
25.06.2017  Pracht  (ARAG-MTB-Schüler-Cup)
25.06.2017 undefined  Kirchberg undefined (KitzAlpBike Festival, Austria Youngsters Cup, Mountainbike Cup Tirol)

Juli/July
01.07.2017  Saalhausen  (ARAG-MTB-Schüler-Cup)
01.07.2017   Schönwies undefined (Austria Youngsters Cup, Alpen Cup)
02.07.2017  Seon  (Argovia Geax-Fischer Cup)
02.07.2017   Hohenems-Schuttannen  (Stevens Bikecup Ostschweiz, Alpen Cup)
09.07.2017   Sölden undefined (Mountainbike Cup Tirol, Alpen Cup)
15.07.2017  Villach undefined (Austria Youngsters Cup)
15.07.2017  Montsevelier  (Championnats Suisses, Proffix Swiss Bike Cup)
16.07.2017  Montsevelier  (Championnats Suisses, Proffix Swiss Bike Cup)
16.07.2017   Bad Goisern undefined (Salzkammergut Trophy, Junior ChallengeOÖ Nachwuchscup MTB)
22.07.2017  Koppl undefined (Austria Youngsters Cup)
22.07.2017 undefined Bad Salzdetfurth  (Deutsche Meisterschaft XCO, Internationale MTB Bundesliga)
23.07.2017 undefined Bad Salzdetfurth  (Deutsche Meisterschaft XCO, Internationale MTB Bundesliga)
29.07.2017   Kirchschlag undefined (Austria Youngsters Cup, NÖ MTB-Nachwuchscup)
30.07.2017  Lumnezia-Obersaxen  (Stevens Bikecup Ostschweiz)

August/August
05.08.2017  Seiffen undefined (EBM - Mini, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
13.08.2017  Flachau undefined (Junior Challenge)
13.08.2017  Langendorf  (Argovia Geax-Fischer Cup)
19.08.2017  Basel/Muttenz  (Proffix Swiss Bike Cup)
19.08.2017  Appenzell  (Stevens Bikecup Ostschweiz)
26.08.2017  Vorau undefined (Junior Challenge)
27.08.2017  Hägglingen  (Argovia Geax-Fischer Cup)

September/September
02.09.2017   Dornbirn undefined (Austria Youngsters Cup, Alpen Cup)
03.09.2017  Giebenach  (Argovia Geax-Fischer Cup)
09.09.2017  Mieming undefined (Mountainbike Cup Tirol)
10.09.2017  Bochum  (ARAG-MTB-Schüler-Cup)
16.09.2017 undefined Titisee-Neustadt  (Wälder Cup, Internationale MTB Bundesliga)
16.09.2017   Altstätten  (Stevens Bikecup Ostschweiz, Alpen Cup)
17.09.2017  Saalfelden Leogang undefined (SCOTT Junior Trophy, Out of Bounds Festival)
23.09.2017  Kolsass undefined (Junior MTB-Kolsassberg Classic, Mountainbike Cup Tirol - finale)
23.09.2017 undefined Freudenstadt  (Internationale MTB Bundesliga)
23.09.2017  Verbier  (Proffix Swiss Bike Cup)
23.09.2017  Remscheid  (ARAG-MTB-Schüler-Cup)
 
 

 

 

MTB Cups 

undefined        undefined  

         

      undefined