Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Kalendarz MTB Wyścigów 2015

Marzec
22.03.2015  Warszawa-Rembertów  (Legia MTB Maraton)
22.03.2015  Góra Kamieńska  (Hurom Cup XC – Puchar Ziemi Łódzkiej)
29.03.2015  Otwock  (Lotto PolandBike Marathon)
29.03.2015  Bydgoszcz  (Puchar Federacji w XC)

Kwiecień
11.04.2015  Warszawa-WAT  (Puchar Mazowsza MTB)
12.04.2015  Warszawa-WAT  (Puchar Mazowsza MTB)
12.04.2015  Legionowo  (Mazovia MTB Marathon)
12.04.2015  Łódź  (Hurom Cup XC – Puchar Ziemi Łódzkiej)
12.04.2015  Gdańsk  (Mały Tour Bikerów)
18.04.2015  Białystok  (Puchar Polski XCO)
18.04.2015  Miękinia k.Wrocławia  (BIKE maraton)
19.04.2015  Michałowo  (Maratony Kresowe)
19.04.2015  Warszawa  (Legia MTB Maraton)
19.04.2015  Nowy Dwór Mazowiecki  (Lotto PolandBike Marathon)
19.04.2015  Dolsk  (Grand Prix Wielkopolski w maratonach MTB)
25.04.2015  Warszawa  (Skandia Maraton Lang Team)
26.04.2015  Laski  (Legia MTB Maraton)
26.04.2015  Szczecin  (Gryf Maraton)
26.04.2015  Tarnów  (Puchar Tarnowa)

26.04.2015  Kudowa Zdrój  (GP MTB Kudowa o Puchar Burmistrza Miasta)
26.04.2015  Mrozy  (Mazovia MTB Marathon)
26.04.2015   Olejnica  (GP Kaczmarek Electric MTB, Leszczyńska Liga Rowerowa)

Maj
01.05.2015  Gorzów  (Puchar Federacji w XC)

01.05.2015  Szklarska Poręba  (Sudecka Młodzieżowa Liga Sportowa)
02.05.2015 
 Legionowo  (Lotto PolandBike Marathon)
02.05.2015  Przemyśl  (Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl)
02.05.2015  Sorkwity  (Family Cup)
03.05.2015  Szelment  (Family Cup)
03.05.2015  Tomaszów Mazowiecki  (Hurom Cup XC – Puchar Ziemi Łódzkiej)
09.05.2015  Zdzieszowice  (BIKE maraton)
09.05.2015  Gołkowice  (Puchar Szlaku Solnego)
10.05.2015  Czerwonka  (Legia MTB Maraton)
10.05.2015  Pniewy  (Puchar Federacji w XC)

10.05.2015  Warszawa  (Mazovia MTB Marathon)
16.05.2015  Kluszkowce  (Puchar Polski XCO)
16.05.2015  Kraków  (Skandia Maraton Lang Team)
16.05.2015  Mława  (Family Cup)
16.05.2015  Warszawa Ursynów  (Puchar Mazowsza MTB)
17.05.2015  Warszawa Ursynów  (Puchar Mazowsza MTB)
17.05.2015  Kluszkowce  (Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl)
17.05.2015  Sopot  (Family Cup)
23.05.2015  Leszno  (Leszczyńska Liga Rowerowa)
23.05.2015  Warszawa Rembertów  (Lotto PolandBike Marathon)
23.05.2015  Wałbrzych  (BIKE maraton)
24.05.2015  Toruń  (Mazovia MTB Marathon)
24.05.2015  Sulechów  (GP Kaczmarek Electric MTB)
24.05.2015  Szczecin  (Puchar Federacji w XC)

24.05.2015  Nowe Miasto k/Płońska  (Legia MTB Maraton)
24.05.2015  Gdańsk  (Mały Tour Bikerów)
30.05.2015  Smyczyna  (Leszczyńska Liga Rowerowa)
30.05.2015  Rzeszów  (Skandia Maraton Lang Team)
31.05.2015  Magdalenka  (Legia MTB Maraton)
31.05.2015  Płock  (Lotto PolandBike Marathon)
31.05.2015  Polańczyk  (Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl)
31.05.2015  Olkusz  (Family Cup)
31.05.2015  Świecie  (Family Cup)
31.05.2015  Wyrzysk  (Grand Prix Wielkopolski w maratonach MTB)

Czerwiec
06.06.2015  Duszniki-Zdrój  (Puchar Federacji w XC)
06.06.2015  Joniec  (Legia MTB Maraton)
06.06.2015  Myślenice  (BIKE maraton)
06.06.2015  Radzionków  (Family Cup)
07.06.2015  Boguszów - Gorce  (Puchar Polski XCO)
07.06.2015  Szczecin  (Gryf Maraton)
07.06.2015  Tarnów  (Puchar Tarnowa)
07.06.2015  Puławy  (Mazovia MTB Marathon)
13.06.2015  Gdańsk  (Skandia Maraton Lang Team)
13.06.2015  Wisła  (BIKE maraton)
13.06.2015  Tułowice  (Family Cup)
14.06.2015  Naruszewo  (Legia MTB Maraton)
14.06.2015  Krzywa Wieś  (Grand Prix Wielkopolski w maratonach MTB)
14.06.2015  Brzeziny  (Hurom Cup XC – Puchar Ziemi Łódzkiej)
14.06.2015  Szczecin  (Family Cup)
14.06.2015  Nadarzyn  (Lotto PolandBike Marathon)
14.06.2015  Strzyżów  (Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl)
14.06.2015  Kargowa  (GP Kaczmarek Electric MTB)
14.06.2015  Gogolin  (Karlubiecki Tour de Kids)
20.06.2015  Jelenia Góra  (Puchar Polski XCO, Jelenia Góra Trophy - Maja Włoszczowska)
20.06.2015  Kudowa Zdrój  (GP MTB Kudowa o Puchar Burmistrza Miasta)
20.06.2015  Szklarska Poręba  (Sudecka Młodzieżowa Liga Sportowa)
20.06.2015  Zgierz  (Family Cup)
21.06.2015  Jelenia Góra  (BIKE maraton)
21.06.2015  Spytkowice  (Puchar Szlaku Solnego)
21.06.2015  Rogów  (Mazovia MTB Marathon)
21.06.2015  Szumowo  (Legia MTB Maraton)
27.06.2015  Gdańsk  (Mały Tour Bikerów)
28.06.2015  Stromiec  (Legia MTB Maraton)
28.06.2015  Zgierz-Malinka  (Hurom Cup XC – Puchar Ziemi Łódzkiej)
28.06.2015  Góra Kalwaria  (Lotto PolandBike Marathon)
28.06.2015  Mosina  (Grand Prix Wielkopolski w maratonach MTB)

Lipiec
04.07.2015  Krokowa  (Skandia Maraton Lang Team)
04.07.2015  Pruchnik  (Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl)
05.07.2015  Sochocin  (Legia MTB Maraton)
05.07.2015  Opoczno  (Puchar Federacji w XC)
05.07.2015  Lubrza  (GP Kaczmarek Electric MTB)
05.07.2015  Wąchock  (Lotto PolandBike Marathon)
05.07.2015   Skomielna Biała  (Puchar Szlaku Solnego)

11.07.2015  Szklarska Poręba  (BIKE maraton)
11.07.2015  Grójec  (Puchar Mazowsza MTB)
12.07.2015  Grójec  (Puchar Mazowsza MTB)
12.07.2015  Rawa Mazowiecka  (Hurom Cup XC – Puchar Ziemi Łódzkiej)
12.07.2015  Binduga  (Grand Prix Wielkopolski w maratonach MTB)
12.07.2015  Leoncin  (Legia MTB Maraton)
19.07.2015  Nowy Targ  (Mazovia MTB Marathon)
19.07.2015  Radom  (Lotto PolandBike Marathon)
19.07.2015  Wojnicz  (Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl)
25.07.2015  Zakopane  (Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl)
25.07.2015  Bielawa  (BIKE maraton)

Sierpień
01.08.2015  Gielniów  (Puchar Federacji w XC - Mistrzostwa Federacji XCO)
01.08.2015  Komańcza  (Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl)
02.08.2015  Brodnica  (Mazovia MTB Marathon)
09.08.2015  Tuchów  (Puchar Polski XCO)
09.08.2015  Suchy Las  (Grand Prix Wielkopolski w maratonach MTB)
09.08.2015  Klwów  (Legia MTB Maraton)
09.08.2015 
 Piaseczno  (Lotto PolandBike Marathon)
09.08.2015  Przemyśl  (Family Cup)
15.08.2015  Biała Prudnicka  (Puchar Polski XCO)
15.08.2015  Ełk  (Mazovia MTB Marathon)
16.08.2015  Ełk  (Mazovia MTB Marathon)
16.08.2015  Dukla  (Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl)
22.08.2015  Myślenice  (BIKE maraton)
23.08.2015  Stęszew  (Grand Prix Wielkopolski w maratonach MTB)
23.08.2015  Orawka  (Puchar Szlaku Solnego)
23.08.2015  Łódź  (Hurom Cup XC – Puchar Ziemi Łódzkiej)
30.08.2015  Lublin  (Puchar Polski XCO,Lubelski Festiwal Rowerowy)
30.08.2015  Szczecin  (Gryf Maraton)
30.08.2015  Ciechanów  (Mazovia MTB Marathon)
30.08.2015  Nowa Sól  (GP Kaczmarek Electric MTB)
30.08.2015  Jabłonna  (Puchar Mazowsza MTB)
30.08.2015  Biały Kościół  (Wzgórza Strzelińskie MTB)
30.08.2015  Kielce  (Family Cup)
30.08.2015  Tarnów  (Puchar Tarnowa)

Wrzesień
05.09.2015  Głuchołazy  (Puchar Polski XCO, Ogólopolski Wyścig CykloOpawy XC-MTB)
05.09.2015  Szklarska Poręba  (Sudecka Młodzieżowa Liga Sportowa)
05.09.2015  Warszawa Wesoła  (Puchar Mazowsza MTB)
05.09.2015  Kielce  (Family Cup)
06.09.2015  Warszawa Wesoła  (Puchar Mazowsza MTB)
06.09.2015  Klwów  (Legia MTB Maraton)
06.09.2015  Sanok  (Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl)
06.09.2015  Olsztyn  (Mazovia MTB Marathon)
13.09.2015  Rabka- Zdrój  (Puchar Szlaku Solnego)
13.09.2015  Kudowa Zdrój  (GP MTB Kudowa o Puchar Burmistrza Miasta)
13.09.2015  Sławno  (Hurom Cup XC – Puchar Ziemi Łódzkiej)
13.09.2015  Kozienice  (Legia MTB Maraton)
19.09.2015  Dąbrowa Górnicza  (Skandia Maraton Lang Team)
19.09.2015  Polanica-Zdrój  (BIKE maraton)
19.09.2015  Wierchomla  (Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl)
19.09.2015  Szklarska Poręba  (Sudecka Młodzieżowa Liga Sportowa)
20.09.2015  Tarnów  (Puchar Tarnowa)
20.09.2015  Rawa Mazowiecka  (Mazovia MTB Marathon)
20.09.2015  Wolsztyn  (GP Kaczmarek Electric MTB)
20.09.2015  Konstancin-Jeziorna  (Lotto PolandBike Marathon)
26.09.2015  Kielce  (Lotto PolandBike Marathon)
26.09.2015  Kobyłka  (Puchar Mazowsza MTB)
27.09.2015  Kobyłka  (Puchar Mazowsza MTB)
27.09.2015  Warszawa  (Legia MTB Maraton)
27.09.2015  Szczecin  (Gryf Maraton)
27.09.2015  Gdańsk  (Mały Tour Bikerów)
27.09.2015  Łopuchowo  (Grand Prix Wielkopolski w maratonach MTB)
27.09.2015  Opoczno-Mroczków  (Hurom Cup XC – Puchar Ziemi Łódzkiej)
28.09.2015  Jeziorki  (Leszczyńska Liga Rowerowa)

Październik
03.10.2015  Świeradów-Zdrój  (BIKE maraton)
03.10.2015  Kwidzyn  (Skandia Maraton Lang Team)
03.10.2015  Istebna  (Volvo MTB Marathon)
04.10.2015  Warszawa  (Legia MTB Maraton)
04.10.2015  Nowy Dwór Mazowiecki  (Mazovia MTB Marathon)
11.10.2015  Wesoła  (Legia MTB Maraton)
11.10.2015  Warszawa Wawer  (Lotto PolandBike Marathon)

Listopad
11.11.2015  Osieczna  (Leszczyńska Liga Rowerowa)