Kalendarz MTB Wyścigów 2015
Marzec
22.03.2015 Warszawa-Rembertów (Legia MTB Maraton)
22.03.2015 Góra Kamieńska (Hurom Cup XC – Puchar Ziemi Łódzkiej)
29.03.2015 Otwock (Lotto PolandBike Marathon)
29.03.2015 Bydgoszcz (Puchar Federacji w XC)
Kwiecień
11.04.2015 Warszawa-WAT (Puchar Mazowsza MTB)
12.04.2015 Warszawa-WAT (Puchar Mazowsza MTB)
12.04.2015 Legionowo (Mazovia MTB Marathon)
12.04.2015 Łódź (Hurom Cup XC – Puchar Ziemi Łódzkiej)
12.04.2015 Gdańsk (Mały Tour Bikerów)
18.04.2015 Białystok (Puchar Polski XCO)
18.04.2015 Miękinia k.Wrocławia (BIKE maraton)
19.04.2015 Michałowo (Maratony Kresowe)
19.04.2015 Warszawa (Legia MTB Maraton)
19.04.2015 Nowy Dwór Mazowiecki (Lotto PolandBike Marathon)
19.04.2015 Dolsk (Grand Prix Wielkopolski w maratonach MTB)
25.04.2015 Warszawa (Skandia Maraton Lang Team)
26.04.2015 Laski (Legia MTB Maraton)
26.04.2015 Szczecin (Gryf Maraton)
26.04.2015 Tarnów (Puchar Tarnowa)
26.04.2015 Kudowa Zdrój (GP MTB Kudowa o Puchar Burmistrza Miasta)
26.04.2015 Mrozy (Mazovia MTB Marathon)
26.04.2015 Olejnica (GP Kaczmarek Electric MTB, Leszczyńska Liga Rowerowa)
Maj
01.05.2015 Gorzów (Puchar Federacji w XC)
01.05.2015 Szklarska Poręba (Sudecka Młodzieżowa Liga Sportowa)
02.05.2015 Legionowo (Lotto PolandBike Marathon)
02.05.2015 Przemyśl (Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl)
02.05.2015 Sorkwity (Family Cup)
03.05.2015 Szelment (Family Cup)
03.05.2015 Tomaszów Mazowiecki (Hurom Cup XC – Puchar Ziemi Łódzkiej)
09.05.2015 Zdzieszowice (BIKE maraton)
09.05.2015 Gołkowice (Puchar Szlaku Solnego)
10.05.2015 Czerwonka (Legia MTB Maraton)
10.05.2015 Pniewy (Puchar Federacji w XC)
10.05.2015 Warszawa (Mazovia MTB Marathon)
16.05.2015 Kluszkowce (Puchar Polski XCO)
16.05.2015 Kraków (Skandia Maraton Lang Team)
16.05.2015 Mława (Family Cup)
16.05.2015 Warszawa Ursynów (Puchar Mazowsza MTB)
17.05.2015 Warszawa Ursynów (Puchar Mazowsza MTB)
17.05.2015 Kluszkowce (Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl)
17.05.2015 Sopot (Family Cup)
23.05.2015 Leszno (Leszczyńska Liga Rowerowa)
23.05.2015 Warszawa Rembertów (Lotto PolandBike Marathon)
23.05.2015 Wałbrzych (BIKE maraton)
24.05.2015 Toruń (Mazovia MTB Marathon)
24.05.2015 Sulechów (GP Kaczmarek Electric MTB)
24.05.2015 Szczecin (Puchar Federacji w XC)
24.05.2015 Nowe Miasto k/Płońska (Legia MTB Maraton)
24.05.2015 Gdańsk (Mały Tour Bikerów)
30.05.2015 Smyczyna (Leszczyńska Liga Rowerowa)
30.05.2015 Rzeszów (Skandia Maraton Lang Team)
31.05.2015 Magdalenka (Legia MTB Maraton)
31.05.2015 Płock (Lotto PolandBike Marathon)
31.05.2015 Polańczyk (Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl)
31.05.2015 Olkusz (Family Cup)
31.05.2015 Świecie (Family Cup)
31.05.2015 Wyrzysk (Grand Prix Wielkopolski w maratonach MTB)
Czerwiec
06.06.2015 Duszniki-Zdrój (Puchar Federacji w XC)
06.06.2015 Joniec (Legia MTB Maraton)
06.06.2015 Myślenice (BIKE maraton)
06.06.2015 Radzionków (Family Cup)
07.06.2015 Boguszów - Gorce (Puchar Polski XCO)
07.06.2015 Szczecin (Gryf Maraton)
07.06.2015 Tarnów (Puchar Tarnowa)
07.06.2015 Puławy (Mazovia MTB Marathon)
13.06.2015 Gdańsk (Skandia Maraton Lang Team)
13.06.2015 Wisła (BIKE maraton)
13.06.2015 Tułowice (Family Cup)
14.06.2015 Naruszewo (Legia MTB Maraton)
14.06.2015 Krzywa Wieś (Grand Prix Wielkopolski w maratonach MTB)
14.06.2015 Brzeziny (Hurom Cup XC – Puchar Ziemi Łódzkiej)
14.06.2015 Szczecin (Family Cup)
14.06.2015 Nadarzyn (Lotto PolandBike Marathon)
14.06.2015 Strzyżów (Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl)
14.06.2015 Kargowa (GP Kaczmarek Electric MTB)
14.06.2015 Gogolin (Karlubiecki Tour de Kids)
20.06.2015 Jelenia Góra (Puchar Polski XCO, Jelenia Góra Trophy - Maja Włoszczowska)
20.06.2015 Kudowa Zdrój (GP MTB Kudowa o Puchar Burmistrza Miasta)
20.06.2015 Szklarska Poręba (Sudecka Młodzieżowa Liga Sportowa)
20.06.2015 Zgierz (Family Cup)
21.06.2015 Jelenia Góra (BIKE maraton)
21.06.2015 Spytkowice (Puchar Szlaku Solnego)
21.06.2015 Rogów (Mazovia MTB Marathon)
21.06.2015 Szumowo (Legia MTB Maraton)
27.06.2015 Gdańsk (Mały Tour Bikerów)
28.06.2015 Stromiec (Legia MTB Maraton)
28.06.2015 Zgierz-Malinka (Hurom Cup XC – Puchar Ziemi Łódzkiej)
28.06.2015 Góra Kalwaria (Lotto PolandBike Marathon)
28.06.2015 Mosina (Grand Prix Wielkopolski w maratonach MTB)
Lipiec
04.07.2015 Krokowa (Skandia Maraton Lang Team)
04.07.2015 Pruchnik (Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl)
05.07.2015 Sochocin (Legia MTB Maraton)
05.07.2015 Opoczno (Puchar Federacji w XC)
05.07.2015 Lubrza (GP Kaczmarek Electric MTB)
05.07.2015 Wąchock (Lotto PolandBike Marathon)
05.07.2015 Skomielna Biała (Puchar Szlaku Solnego)
11.07.2015 Szklarska Poręba (BIKE maraton)
11.07.2015 Grójec (Puchar Mazowsza MTB)
12.07.2015 Grójec (Puchar Mazowsza MTB)
12.07.2015 Rawa Mazowiecka (Hurom Cup XC – Puchar Ziemi Łódzkiej)
12.07.2015 Binduga (Grand Prix Wielkopolski w maratonach MTB)
12.07.2015 Leoncin (Legia MTB Maraton)
19.07.2015 Nowy Targ (Mazovia MTB Marathon)
19.07.2015 Radom (Lotto PolandBike Marathon)
19.07.2015 Wojnicz (Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl)
25.07.2015 Zakopane (Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl)
25.07.2015 Bielawa (BIKE maraton)
Sierpień
01.08.2015 Gielniów (Puchar Federacji w XC - Mistrzostwa Federacji XCO)
01.08.2015 Komańcza (Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl)
02.08.2015 Brodnica (Mazovia MTB Marathon)
09.08.2015 Tuchów (Puchar Polski XCO)
09.08.2015 Suchy Las (Grand Prix Wielkopolski w maratonach MTB)
09.08.2015 Klwów (Legia MTB Maraton)
09.08.2015 Piaseczno (Lotto PolandBike Marathon)
09.08.2015 Przemyśl (Family Cup)
15.08.2015 Biała Prudnicka (Puchar Polski XCO)
15.08.2015 Ełk (Mazovia MTB Marathon)
16.08.2015 Ełk (Mazovia MTB Marathon)
16.08.2015 Dukla (Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl)
22.08.2015 Myślenice (BIKE maraton)
23.08.2015 Stęszew (Grand Prix Wielkopolski w maratonach MTB)
23.08.2015 Orawka (Puchar Szlaku Solnego)
23.08.2015 Łódź (Hurom Cup XC – Puchar Ziemi Łódzkiej)
30.08.2015 Lublin (Puchar Polski XCO,Lubelski Festiwal Rowerowy)
30.08.2015 Szczecin (Gryf Maraton)
30.08.2015 Ciechanów (Mazovia MTB Marathon)
30.08.2015 Nowa Sól (GP Kaczmarek Electric MTB)
30.08.2015 Jabłonna (Puchar Mazowsza MTB)
30.08.2015 Biały Kościół (Wzgórza Strzelińskie MTB)
30.08.2015 Kielce (Family Cup)
30.08.2015 Tarnów (Puchar Tarnowa)
Wrzesień
05.09.2015 Głuchołazy (Puchar Polski XCO, Ogólopolski Wyścig CykloOpawy XC-MTB)
05.09.2015 Szklarska Poręba (Sudecka Młodzieżowa Liga Sportowa)
05.09.2015 Warszawa Wesoła (Puchar Mazowsza MTB)
05.09.2015 Kielce (Family Cup)
06.09.2015 Warszawa Wesoła (Puchar Mazowsza MTB)
06.09.2015 Klwów (Legia MTB Maraton)
06.09.2015 Sanok (Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl)
06.09.2015 Olsztyn (Mazovia MTB Marathon)
13.09.2015 Rabka- Zdrój (Puchar Szlaku Solnego)
13.09.2015 Kudowa Zdrój (GP MTB Kudowa o Puchar Burmistrza Miasta)
13.09.2015 Sławno (Hurom Cup XC – Puchar Ziemi Łódzkiej)
13.09.2015 Kozienice (Legia MTB Maraton)
19.09.2015 Dąbrowa Górnicza (Skandia Maraton Lang Team)
19.09.2015 Polanica-Zdrój (BIKE maraton)
19.09.2015 Wierchomla (Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl)
19.09.2015 Szklarska Poręba (Sudecka Młodzieżowa Liga Sportowa)
20.09.2015 Tarnów (Puchar Tarnowa)
20.09.2015 Rawa Mazowiecka (Mazovia MTB Marathon)
20.09.2015 Wolsztyn (GP Kaczmarek Electric MTB)
20.09.2015 Konstancin-Jeziorna (Lotto PolandBike Marathon)
26.09.2015 Kielce (Lotto PolandBike Marathon)
26.09.2015 Kobyłka (Puchar Mazowsza MTB)
27.09.2015 Kobyłka (Puchar Mazowsza MTB)
27.09.2015 Warszawa (Legia MTB Maraton)
27.09.2015 Szczecin (Gryf Maraton)
27.09.2015 Gdańsk (Mały Tour Bikerów)
27.09.2015 Łopuchowo (Grand Prix Wielkopolski w maratonach MTB)
27.09.2015 Opoczno-Mroczków (Hurom Cup XC – Puchar Ziemi Łódzkiej)
28.09.2015 Jeziorki (Leszczyńska Liga Rowerowa)
Październik
03.10.2015 Świeradów-Zdrój (BIKE maraton)
03.10.2015 Kwidzyn (Skandia Maraton Lang Team)
03.10.2015 Istebna (Volvo MTB Marathon)
04.10.2015 Warszawa (Legia MTB Maraton)
04.10.2015 Nowy Dwór Mazowiecki (Mazovia MTB Marathon)
11.10.2015 Wesoła (Legia MTB Maraton)
11.10.2015 Warszawa Wawer (Lotto PolandBike Marathon)
Listopad
11.11.2015 Osieczna (Leszczyńska Liga Rowerowa)